Zateplení stropní konstrukce - Poděkování spokojeného zákazníka

Pan Jiří Mach
Machstav s.r.o.
Okružní 374/19
Dobronín
58812

Věc: poděkování za profesionální přístup k zákazníkům.

Vážený pane,

rád bych prostřednictvím vedení firmy Machstav s r.o. poděkoval panu Miloši Kotačkovi za profesionální a velmi vstřícný přístup během celého jednání, průběhu i vlastního provedení zateplení půd na adrese Tomáše ze Štítného 3755 a 3756, Chomutov. Za naše SVJ jsem prováděl několikaměsíční výběr a vlastní jednání s firmami (výhradně e-mail + telefonicky) při výběru zateplení a návrhů firem na vlastní zateplení.

Pan Kotačka se mnou vždy jednal korektně, profesionálně a byl ochoten odpovídat a radit ve spoustě dotazů, na které některé firmy ani nereagovaly. Proto si tohoto přístupu velmi vážím. Z přístupu je znát, že firma Machstav má výborné pracovníky, kteří maji opravdový zájem o zákazníky. Ze strany našeho SVJ firma Machstav uspěla mezi dalšími 10 firmami, které jsem v průběhu příprav zateplení půd oslovil.

Děkuji a přeji všem úspěch v podnikání a další spokojené zákazníky. Panu Kotačkovi navíc i pevné nervy se zákazníky jako jsem byl já (při spoustě mých otázek, které jsem s panem Kotačkou řešil, vždy mě ochotně informoval a vše vysvětlil).

S pozdravem Jaroslav Horký, člen SVJ Tomáše ze Štítného 3755 a 3756, Chomutov

Další informace a vyjádření klientů naleznetev sekci Napsali o nás

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY VE FOUKANÉ IZOLACI

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace