Zateplení stropu služebny policie - 5.týden 2012

Týden jsme zahájili zateplením stropu pasivního domu. V celém týdnu jsme dodali opět něco přes 220m3 izolací na 7 realizacích. Všechna zateplení až na jedno proběhla na rodinných domech v Čáslavi, Batelově, Hostivicích, Malšicích, Táboře, Trutnově, Volarech. Jedinou akcí mimo rodinné domy bylo zteplení stropu služebny Policie. V jednom případě jsme do střechy montovali střešní výlez – vikýř a v jednom případě jsme si otevírali a zpětně uzavírali dutinu trámového stropu s betonovým potěrem.

Z obchodních záležitostí bych vyzvedl školení, které provedl pro tým obchodních poradců a rozpočtářů jeden z našich poradců. Školení bylo provedeno pro naši dlouholetou spolupracující společnost zabývající se opravami bytových domů.

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY VE FOUKANÉ IZOLACI

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace