Foukaná izolace Potřebujete poradit - foukaná izolace Machstav

Uspořte ještě tuto zimu Vaše finance na vytápění

Pokud hledáte způsob, jak nejefektivněji snížit vysoké náklady na energie a vytápění, máme pro Vás nově vhodné řešení. Právě teď v období před zimními mrazy a vysokými náklady na vytápění je ten pravý čas k instalaci naší izolace. Využíváme tu nejnovější technologii a vlastní izolační materiál, který jsme na základě dlouholetých zkušeností vyvinuli přesně pro tuto metodu. Jedná se o tzv foukanou minerální izolaci.

Foukaná izolace vyniká svými jedinečným způsobem aplikaci.

Vše probíhá za pomoci speciálního stroje na rozmělnění materiálu a hadice pomocí které se foukání nanáší materiál na izolovaný prostor. Díky těmto faktům

Ozvěte se nám ještě dnes a informujte se o této novince

Rádi Vám poradíme a domluvíme si s Vámi osobní schůzku, na které náš kvalifikovaný technik odborně zhodnotí Váš objekt a navrhne to nejlepší řešení.

Tato nová metoda izolování je vhodná pro všechny typy objektů, mezi které patří:

 • rodinné domy
 • bytové domy
 • halové prostory
 • zemědělské a průmyslové objekty
 • ostatní objekty

Ceny energií v současné době rychlým tempem rostou a tento trend bohužel bude trvat i nadále

Proto Vám pomůžeme s efektivním izolováním Vašeho domu ještě před letošní zimou. Ušetříme Vám do budoucna tak nemalé finance. Zdarma Vám spočítáme kolik uspoříte nákladů na vytápění do budoucna. Budete mít tak přehled, že se Vám tato investice mnohonásobně vyplatí.

Po zateplení Vašeho domu si budete moci doma užívat příjemné teploty jak v zimě, tak v létě

A to bez zbytečně vysokých nákladů na vytápění. Pokud Vás trápí hluk z ulice, nebo naopak si Vaši sousedé stěžují na nadbytečný hluk jdoucí přes Vaše stěny, oceníte jistě vlastnost našeho izolačního materiálu jako izolantu hluku. S naší foukanou minerální izolací můžete jenom získat. Nebojte se nás proto kontaktovat co nejdříve a informovat se podrobně o výhodách foukané izolace.

Foukaná izolace

Foukaná dutinová izolace

Foukaná izolace jako efektivní zateplení s roční úsporou až 40% výdajů za topení.

Foukaná izolace
Foukaná izolace

Zateplení plochá střecha

Zateplení domu s plochou střechou pomocí Machstav granulate IS - prvotřídní zateplovací technika metodou foukaná izolace.

Foukaná izolace
Proč si vybrat nás?

Proč jsou naše služby žádané

 • PŘÍJEZD TECHNIKŮ(ZDARMA)
 • PROMĚŘENÍ ÚNIKŮ TEPLA(ZDARMA)
 • VÝMĚRA OBJEKTU(ZDARMA)
 • VYTVOŘENÍ ROZPOČTU(ZDARMA)
 • NÁVRH ŘEŠENÍ(ZDARMA)
 • CELKOVÁ KALKULACE(ZDARMA)
Domluvit schůzku
Novinky a aktuality
Proč foukaná izolace17.03.2017

Foukaná izolace Foukaná izolace je revoluční metodou v oblasti zateplování domů. Charakteristická je svým způsobem realizace i mnoha výhodami oproti běžným typům izolování. Toto..

Číst dále
Výhody zateplování17.03.2017

Způsob realizace izolace Za pomoci technologie foukané minerální izolace z čedičových vláken, disponuje velkým množstvím výhod a skvělých vlastností.  tkví..

Číst dále
Foukaná izolace pro zateplení střešní konstrukce23.01.2017

Jedny z nejvhodnějších střešních konstrukcí pro zateplení pomocí technologie foukaná izolace jsou vazníkové střešní konstrukce...

Číst dále
Přečtěte si, co o nás říkají naši zákazníci23.08.2016

Spokojenost našich zákazníků je vždy na prvním místě. Podívejte se na průběh našich realizací a především i na to, jak nás hodnotí naši zákazníci v sekci hodnocení společnosti..

Číst dále
Zobrazit všechny aktuality
Zadat poptávku Foukaná izolace - last minute výprodej
Tvorba webových stránek