V 16. týdnu jsme se realizačně přehoupli přes 200 dodaných m3 izolace. Skladba zakázek byla velmi pestrá. Přes rodinné domy, administrativní budovu menší výrobní společnosti na Vysočině, výrobní halu podniku na jižní Moravě až po zateplení dutin speciální konstrukce. U rodinných domů jsem izolovali převážně z ECO materiálu do dutin trámových stropů. Pro zateplení hal využíváme Machstav Granulate IS pro jeho vyšší objemovou hmotnost, která zákazníkům zaručuje lepší izolační vlastnosti.

17. týden byl ve znamení izolování dlouhodobě domluvených akcí, které naši technici měli objednané z minulých měsíců. Za rozebrání stojí zakázka z východních Čech. Na této akci jsme zateplovali vodorovný podhled víceúčelově využívané haly o celkovém objemu 250m3. Na realizaci jsme využili materiál Machstav Granulate IS a zákazníkovi jsme garantovali dodanou objemovou hmotnost. Jak zákazník zjistí dodané množství izolace? Přepočítáme za přítomnosti zákazníka spotřebované balení izolace. K této zakázce jsme ještě přidali několik rodinných domů s typickou skladbou střech a stropů. Dále jsme začali zateplovat stropy penzionu v jižních Čechách.

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY VE FOUKANÉ IZOLACI

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace