Rodinné domy s trámovými stropy - 11.týden 2012

V 11.týdnu jsme provedli zateplení stropů v 11 zakázkách o celkovém objemu izolace přes 200m3. Převažovali rodinné domy s trámovými stropy a zateplili jsme jednu Mateřskou školu. V jednom případě než, jsme mohli provést zateplení stropu rodinného domu, jsme museli nejdříve odstranit stávající tepelnou izolaci, která bohužel nebyla příliš kvalitně položená a nesplňovala požadavky na kvalitně zateplený strop. Jednalo se o přípravnou práci, která není ničím výjimečná. Někdy je prostě efektivnější starou nebo nevhodnou izolaci prostě odstranit a mít volný prostor pro aplikaci foukané izolace, která v tom dané konstrukci bude vhodnější a bude kvalitněji vyplňovat izolovaný prostor a tím pádem i mnohem lépe plnit svou funkci – izolaci stropu. Zateplení stropu Mateřské školy proběhlo naprosto hladce a bez potíží. Bližší informace se o jeho průběhu se dozvíte na stránkách s referencemi - www.mach-stav.cz.

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY VE FOUKANÉ IZOLACI

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace