Proč zákazníci preferují společnost Machstav oproti konkurenci

13. týden byl zároveň posledním v prvním čtvrtletí roku 2012. Zhodnotíme-li 13.týden, tak se nám opět podařilo splnit naše plány a zateplili jsme několik rodinných domů o celkovém objemu 189m3. Celé čtvrtletí bylo velmi zajímavé a ukázalo, proč zákazníci preferují společnost Machstav oproti konkurenci. Důvodů proč se nám podařilo zrealizovat více zakázek než v loňském roce je hned několik. Díky poskytované kvalitě služeb za velmi příznivé ceny a hlavně garanci dodané objemové hmotnosti nafoukané minerální izolace - pokračujte do naší poradny, naši zákazníci vnímají společnost Machstav jinak než převážnou většinu konkurenčních firem. Některé firmy v dnešní nelehké době velmi často různě „upravují“ k obrazu svému technické listy izolačních materiálů na foukané izolace, aby alespoň na papíře „vylepšili“ izolační vlastnosti materiálů, které by jinak za jiných okolností museli nafoukat mnohem více. Dalším fintou jak konkurence klame zákazníka, je že se smluvně zaváže dodat určitý typ nebo druh izolačního materiálu, ale po realizaci se zjistí, že dodaný materiál byl vyměněn za jiný, který má v dané konstrukci mnohem horší izolační vlastnosti, protože nedosahuje takové objemové hmotnosti jako slíbený dodaný materiál a celková investice přišla tedy v niveč! A proč se takové praktiky dělají? Protože všechny foukací společnosti nakupují materiály na kg, ale koneční zákazníci nakupují izolaci na m3 nebo m2. Cílem podvodných firem je prodat m3 nebo m2 izolace za co nejvýhodnější cenu ovšem ne pro zákazníka, ale pro podvodnou firmu a s co nejmenší váhou a tím, nejvíce se snaží vydělat na úkor kvality a zákazníka, který v bláhovém domnění, že koupil levnou a kvalitní izolaci, ve skutečnosti koupil levnou a nekvalitní, která vůbec neizoluje! Díky těmto nekalím praktikám, zákazník dostává menší váhu izolace a tím pádem i mnohem horší objemovou hmotnost a tím samozřejmě i horší izolační vlastnosti nové izolační vrstvy. Naštěstí je v platnosti nová norma pro foukané minerální izolace, která jasně říká, jak se má každá firma foukající minerální izolace chovat a co všechno a jakým způsobem musí zákazníkovi deklarovat a dokládat. Machstav s.r.o. vždy zákazníkovi garantuje a dokládá dodanou výšku izolace a její objemovou hmotnost a právě proto má náš zákazník jistotu, že nová izolační vrstva dosahuje vlastností jakých dosahovat má, např. tepelný odpor. Rada na závěr. Vždy se ptejte svého dodavatele, jaký materiál Vám bude aplikován a jakou bude mít po nafoukání objemovou hmotnost. Není nic jednoduššího než si po skončení práce přepočítat skutečně spotřebované balení od izolačního materiálu a tím si zkontrolujete i druh dodaného materiálu. Nebojte se vždy toto požadovat, protože na to máte právo! Pokud si nebudete jisti dodavatelem, ptejte se přímo u výrobce izolačního materiálu a ten Vám poskytne pravdivé informace o dodavatelské společnosti.

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY VE FOUKANÉ IZOLACI

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace