Pestrá foukaná izolace rodinné domy i haly

21. a 22. týden jsme měli poměrně objemově vyrovnaný a složení zakázek bylo rovněž velmi pestré. Od jednoduchých konstrukcí rodinných domů až po komplexní revitalizaci střechy průmyslové haly. 22.týden byl zároveň posledním týdnem měsíce května. Pokud bychom se měli ohlédnout za celým měsícem, tak se nám podařilo aplikovat přes 75 tun foukané minerální izolace a to jak v čedičové izolaci Machstav Granulate is, tak ve skelné izolaci Supafil Loft od Knaufu. Pro lepší představivost tohoto množství uvedu několik čísel. Představme si výšku izolace 10cm. V této vrstvě bychom pokryli plochu zhruba 19.000m2, což jsou 2hektary.

Je třeba podotknout, že vypočítaná plocha odpovídá dodané objemové hmotnosti v průměru 40kg/m3. Samozřejmě na některých zakázkách je třeba dodat vyšší objemovou hmotnost v čedičovém materiálu a na některých akcích je zase vhodnější materiál ze skelných vláken, který dosahuje nižší objemové hmotnosti. Jak jsem uváděl již dříve a na jiných místech webu, je objemová hmotnost u aplikovaných izolací jedna z nejdůležitějších věcí ne-li vůbec ta nejdůležitější.

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY VE FOUKANÉ IZOLACI

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace