Granulát minerálního vlákna – jedná se o označení všech izolačních materiálů určených pro zateplování a izolování konstrukcí a sice foukanou technologii. Granuláty se rozlišují dle výrobního procesu na ON-LINE a OFF-LINE. OFF-LINE jsou materiály, které se vyrábí z polotovaru zejména deskového vyráběných na linkách k tomu určených. Jedná se produkty, které se vyrábí zároveň s deskovými izolacemi a mají jejich kvalitu – stejná pojiva, složení atd. Tímto způsobem se vyrábí téměř všechny druhy foukané izolace. ON-LINE materiály se vyrábí na specializovaných linkách určených pouze k výrobě těchto granulátů. Pojiva jsou použitá jen v minimálním množství, nebo vůbec a materiály vyrobené na těchto linkách jsou označovány také jako „panenské“. Takto se vyrábí izolace Supafil loft od KNAUFU.

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY VE FOUKANÉ IZOLACI

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace