Investovat do tohoto druhu zateplení se vám jednoznačně vyplatí. Úsporou energie zlepšíte z dlouhodobého hlediska jak svoji finanční situaci, tak se podílíte i na pozitivní věci z hlediska trvale udržitelného vývoje našeho životního prostředí. Navíc podpora užití materiálu šetrnému k životnímu prostředí se vám vyplatí z ekonomického hlediska v rámci programu "Zelená úsporám".

Lehce aplikovatelný materiál, rychlý servis s možností nadstandartních služeb v podobě konzultací a dopravy zdarma, příležitost prověřit si reference spokojených zákazníků uvedených na webových stránkách příslušných firem, ale i vlastnosti minerální vlny, jako vysoká odolnost proti ohni, plísním, hlodavcům či změně tvaru, jsou velkými lákadly této formy zateplení.

Investicí do foukané minerální izolace zvýšíte bezpečnost domu, zabráníte tepelnému úniku, ale i nepříjemnému teplu v době horka a částečně zajistíte zvukovou izolaci budovy.

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY VE FOUKANÉ IZOLACI

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace