Foukaná izolace Potřebujete poradit - foukaná izolace Machstav

ČLENSTVÍ MACHSTAVU VE SDRUŽENÍ CENTRUM PASIVNÍHO DOMU

V září roku 2012 jsme se jako MACHSTAV s.r.o. stali členem sdružení Centrum Pasivního Domu, které má sídlo v Brně. Jeho členy jsou projektanti a architekti, společnosti, které se podílejí na výrobě a dodávkách materiálů, které se používají při výstavbě pasivních a nízkoenergetických domů. A nově se sdružení rozhodlo vzít mezi své členy i realizační firmy se zkušenostmi z realizací pasivních domů.

My jsme první realizační společností, která toto členství získala, a jsme na to právem pyšní. Naše úsilí směřuje tímto směrem, protože si myslíme, že ve výstavbě nízkoenergetických a pasivních domů je budoucnost. A proto chceme být u toho a na plno tuto myšlenku podporovat.

Momentálně připravujeme nové webové stránky, které bychom rádi věnovali problematice návrhů a realizací pasivních domů. Pokud budete mít zájem o bližší informace, kontaktujte nás. Rádi se s vámi podělíme o naše zkušenosti v této oblasti stavební činnosti.

Za MACHSTAV tým

Jiří Hořejší – obchodní ředitel společnosti

Foukaná izolace

Foukaná dutinová izolace

Foukaná izolace jako efektivní zateplení s roční úsporou až 40% výdajů za topení.

Foukaná izolace
Foukaná izolace

Zateplení plochá střecha

Zateplení domu s plochou střechou pomocí Machstav granulate IS - prvotřídní zateplovací technika metodou foukaná izolace.

Foukaná izolace
Proč si vybrat nás?

Proč jsou naše služby žádané

  • PŘÍJEZD TECHNIKŮ(ZDARMA)
  • PROMĚŘENÍ ÚNIKŮ TEPLA(ZDARMA)
  • VÝMĚRA OBJEKTU(ZDARMA)
  • VYTVOŘENÍ ROZPOČTU(ZDARMA)
  • NÁVRH ŘEŠENÍ(ZDARMA)
  • CELKOVÁ KALKULACE(ZDARMA)
Domluvit schůzku
Novinky a aktuality
Proč foukaná izolace17.03.2017

Foukaná izolace Foukaná izolace je revoluční metodou v oblasti zateplování domů. Charakteristická je svým způsobem realizace i mnoha výhodami oproti běžným typům izolování. Toto..

Číst dále
Výhody zateplování17.03.2017

Způsob realizace izolace Za pomoci technologie foukané minerální izolace z čedičových vláken, disponuje velkým množstvím výhod a skvělých vlastností.  tkví..

Číst dále
Foukaná izolace pro zateplení střešní konstrukce23.01.2017

Jedny z nejvhodnějších střešních konstrukcí pro zateplení pomocí technologie foukaná izolace jsou vazníkové střešní konstrukce...

Číst dále
Přečtěte si, co o nás říkají naši zákazníci23.08.2016

Spokojenost našich zákazníků je vždy na prvním místě. Podívejte se na průběh našich realizací a především i na to, jak nás hodnotí naši zákazníci v sekci hodnocení společnosti..

Číst dále
Zobrazit všechny aktuality
Zadat poptávku Foukaná izolace - last minute výprodej
Tvorba webových stránek