ČLENSTVÍ MACHSTAVU VE SDRUŽENÍ CENTRUM PASIVNÍHO DOMU

V září roku 2012 jsme se jako MACHSTAV s.r.o. stali členem sdružení Centrum Pasivního Domu, které má sídlo v Brně. Jeho členy jsou projektanti a architekti, společnosti, které se podílejí na výrobě a dodávkách materiálů, které se používají při výstavbě pasivních a nízkoenergetických domů. A nově se sdružení rozhodlo vzít mezi své členy i realizační firmy se zkušenostmi z realizací pasivních domů.

My jsme první realizační společností, která toto členství získala, a jsme na to právem pyšní. Naše úsilí směřuje tímto směrem, protože si myslíme, že ve výstavbě nízkoenergetických a pasivních domů je budoucnost. A proto chceme být u toho a na plno tuto myšlenku podporovat.

Momentálně připravujeme nové webové stránky, které bychom rádi věnovali problematice návrhů a realizací pasivních domů. Pokud budete mít zájem o bližší informace, kontaktujte nás. Rádi se s vámi podělíme o naše zkušenosti v této oblasti stavební činnosti.

Za MACHSTAV tým

Jiří Hořejší – obchodní ředitel společnosti

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY VE FOUKANÉ IZOLACI

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Poctivá česká foukaná izolace dokáže snížit náklady na vytápění až o 40% a to za pouhé 4 hodiny.

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace