Foukaná izolace Potřebujete poradit - foukaná izolace Machstav

Zatplení rodinných a bytových domů v 32. týdnu 2012

Tento týden jsme se vrátili do pracovního procesu po dvou týdenní dovolené. Hned v pondělí jsme se rozjeli realizovat zateplení u rodinných a bytových domů. V tomto týdnu jsme ke své práci spotřebovali izolační materiál o celkovém objemu 300m3. U rodinných a bytových domů dochází k nejvyšším tepelným ztrátám skrz strop, proto je také nutné se na tuto část objektu zaměřit nejdříve.

Stropní izolace je nejen izolace s nejnižšími náklady, ale také izolace s nejvyšší účinností

Stropem dle velikosti izolovaných prostor dochází k nejvyšším tepelným ztrátám, které například u objektů o standardní velikosti dosahují třiceti procent ročních nákladů za vytápění. Na zateplení rodinných a bytových domů je možné použít několik tepelně izolačních materiálů. Rozhodnutí, jaký materiál bude dobré zvolit na tepelnou izolaci Vašeho domu, je dobré přenechat odborníkům, protože jedině tak docílíte tepelné izolace, která nejenže poskytuje nejvyšší účinnost, ale také nabízí nejvyšší úsporu.

Naše společnost Vám nabízí zdarma a zcela nezávazně službu posouzení objektu

Kde se dozvíte nejen to, jaký izolační materiál zvolit na zateplení Vašeho domu, ale také například to, jak vysokou investici je nutné si na zateplení domu připravit. Skvělé je, že Vás izolační práce nijak neomezí v běžných denních činnostech, například pokud tepelně izolujete strop, v mnoha případech není nutné předem vyklízet půdní prostory. Zateplení rodinných a bytových domů je investice na mnoho dalších let, která Vám do budoucna přináší výraznou úsporu, takže na pořízení není rozhodně dobré přehnaně šetřit.

Kdy se mi investice do zateplení rodinného domu vrátí?

Naší zákazníci se shodují, že návrat investice do tepelné izolace u standardně velkého rodinného domu můžete očekávat za pět let. Návratnost investice je u každého konkrétního domu jiná, protože záleží na mnoha dalších faktorech.

Foukaná izolace

Foukaná dutinová izolace

Foukaná izolace jako efektivní zateplení s roční úsporou až 40% výdajů za topení.

Foukaná izolace
Foukaná izolace

Zateplení plochá střecha

Zateplení domu s plochou střechou pomocí Machstav granulate IS - prvotřídní zateplovací technika metodou foukaná izolace.

Foukaná izolace
Proč si vybrat nás?

Proč jsou naše služby žádané

  • PŘÍJEZD TECHNIKŮ(ZDARMA)
  • PROMĚŘENÍ ÚNIKŮ TEPLA(ZDARMA)
  • VÝMĚRA OBJEKTU(ZDARMA)
  • VYTVOŘENÍ ROZPOČTU(ZDARMA)
  • NÁVRH ŘEŠENÍ(ZDARMA)
  • CELKOVÁ KALKULACE(ZDARMA)
Domluvit schůzku
Novinky a aktuality
Proč foukaná izolace17.03.2017

Foukaná izolace Foukaná izolace je revoluční metodou v oblasti zateplování domů. Charakteristická je svým způsobem realizace i mnoha výhodami oproti běžným typům izolování. Toto..

Číst dále
Výhody zateplování17.03.2017

Způsob realizace izolace Za pomoci technologie foukané minerální izolace z čedičových vláken, disponuje velkým množstvím výhod a skvělých vlastností.  tkví..

Číst dále
Foukaná izolace pro zateplení střešní konstrukce23.01.2017

Jedny z nejvhodnějších střešních konstrukcí pro zateplení pomocí technologie foukaná izolace jsou vazníkové střešní konstrukce...

Číst dále
Přečtěte si, co o nás říkají naši zákazníci23.08.2016

Spokojenost našich zákazníků je vždy na prvním místě. Podívejte se na průběh našich realizací a především i na to, jak nás hodnotí naši zákazníci v sekci hodnocení společnosti..

Číst dále
Zobrazit všechny aktuality
Zadat poptávku Foukaná izolace - last minute výprodej
Tvorba webových stránek