Foukaná izolace Potřebujete poradit - foukaná izolace Machstav

Zateplování panelových domů a kdy izolovat

V dnešní době je velmi frekventovaným tématem zateplování. Jistě jste si také vy všimli konajících se rekonstrukcí panelových domů a jejich následného zateplení. Odhaduje se, že z celkového počtu bytů v České republice prošlo rekonstrukcí pouhých 20 %.

Kdy by měla být nejvhodnější doba na zateplení panelových domů a klasických rodinných domů?

Velkou část populace tedy v dnešní době zateplení zajímá. Jak a kdy je však nejvhodnější doba pro uskutečnění plánovaného zateplení?

Pamatujete si na ty staré domy, které vypadají stejně? Domy, které na každého působí chladně a šedě? Nastala doba, kdy chlad a omšelost nenávratně mizí!

Kdy zateplovat?

Bydlíte ve starším a neúsporném domě a rozhodli jste se pro jeho zateplení?

Platíte každý rok víc a víc? Dle čeho se chcete pro zateplování rozhodovat? Když fouká vítr a vy to vidíte na záclonách? Vaše topení nestačí v chladných dnech vytápět obytné prostory? Toto všechno jsou pochopitelně jasné signály!

Zateplení panelových domů

Výhody zateplení panelových domů jednoznačně převyšují jejich nevýhody. Jedinou nevýhodou je snad pouze finanční náročnost. Správné zateplení zamezí nebo výrazně sníží koroze spojovací výztuže, kterou jsou spojeny jednotlivé panely. Dlouhodobé působení vysokých teplot nebo mrazu je jednou z příčin statických poruch panelových domů, praskání obnovených panelů a podobně.

Panelový dům z hlediska zateplování

Samozřejmě toto vše zvýší životnost panelového domu. Zateplení také pochopitelně sníží náklady o 30 až 50 % a také sníží tepelné náklady. Další výhodou je odstranění kondenzace vodní páry a zamezení šíření plísní. V neposlední řadě se pochopitelně zlepší vzezření vašeho obydlí a váš dům nebude už jen pouhým domem, ale stane se také vaším domovem. Domov je přeci tam, kde se člověk cítí dobře!

Foukaná izolace

Foukaná dutinová izolace

Foukaná izolace jako efektivní zateplení s roční úsporou až 40% výdajů za topení.

Foukaná izolace
Foukaná izolace

Zateplení plochá střecha

Zateplení domu s plochou střechou pomocí Machstav granulate IS - prvotřídní zateplovací technika metodou foukaná izolace.

Foukaná izolace
Proč si vybrat nás?

Proč jsou naše služby žádané

  • PŘÍJEZD TECHNIKŮ(ZDARMA)
  • PROMĚŘENÍ ÚNIKŮ TEPLA(ZDARMA)
  • VÝMĚRA OBJEKTU(ZDARMA)
  • VYTVOŘENÍ ROZPOČTU(ZDARMA)
  • NÁVRH ŘEŠENÍ(ZDARMA)
  • CELKOVÁ KALKULACE(ZDARMA)
Domluvit schůzku
Novinky a aktuality
Proč foukaná izolace17.03.2017

Foukaná izolace Foukaná izolace je revoluční metodou v oblasti zateplování domů. Charakteristická je svým způsobem realizace i mnoha výhodami oproti běžným typům izolování. Toto..

Číst dále
Výhody zateplování17.03.2017

Způsob realizace izolace Za pomoci technologie foukané minerální izolace z čedičových vláken, disponuje velkým množstvím výhod a skvělých vlastností.  tkví..

Číst dále
Foukaná izolace pro zateplení střešní konstrukce23.01.2017

Jedny z nejvhodnějších střešních konstrukcí pro zateplení pomocí technologie foukaná izolace jsou vazníkové střešní konstrukce...

Číst dále
Přečtěte si, co o nás říkají naši zákazníci23.08.2016

Spokojenost našich zákazníků je vždy na prvním místě. Podívejte se na průběh našich realizací a především i na to, jak nás hodnotí naši zákazníci v sekci hodnocení společnosti..

Číst dále
Zobrazit všechny aktuality
Zadat poptávku Foukaná izolace - last minute výprodej
Tvorba webových stránek