Foukaná izolace Potřebujete poradit - foukaná izolace Machstav

Zateplování objektů, zateplení ve zlíně a 28. týden 2012

28. týden 2012 byl pro nás týdnem činorodým, protože jsme izolovali stavby po celé ČR. K zateplení objektů ve 28 týdnu jsme spotřebovaly 400m3 izolačního materiálu. Kromě výše jmenovaných staveb jsme také zateplily druhou část objektu, u kterého jsme realizovali zateplení první části již v roce 2011 a protože investor byl spokojen nejen s kvalitou naší práce, ale také s naším přístupem mohli jsme se na zateplení druhé části podílet také letos.

Přínosy a zateplení ve Zlíně

Přínosem pro tento týden bylo například také zateplení druhé části na stavbě ve Zlíně. Materiál, který jsme na tepelnou izolaci těchto domů použili, patří mezi nejkvalitnější materiály na současném trhu. Materiál splňuje veškeré předepsané normy a také uživatelům domu kromě vysoce kvalitní tepelné izolace nabízí mnoho dalších vlastností, které rozhodně ocení. Mezi skvělé vlastnosti patří například vysoká odolnosti proti požáru, vysoká kvalita izolačního materiálu a rozhodně také dokonalá ochrana proti plísním, které jsou pro zdraví člověka velmi nebezpečné.

Čím Vám pomáhá tepelná izolace a zateplení jako takové?

Vhodně provedená tepelná izolace chrání Váš dům před opotřebením a také zvyšuje jeho hodnotu. Tepelná izolace domu nabízí uživatelům vysoký komfort nejen v zimním období, kdy brání i minimálním tepelným ztrátám, ale také v letním období, kdy do objektu nepropustí příliš mnoho tepla, takže je po celém domě velmi příjemně a nedochází k přehřívání místností pod střechou, které jsou v domě bez tepelné izolace naprosto neobyvatelné.

Izolační materiál Machstav Granulate IS

Tam, kde to bylo možné, jsme zateplení objektů řešili také svým vlastním izolačním materiálem Machstav Granulate IS, který patří na dnešním trhu mezi naprosté špičky. V našem týmu pracují pouze kvalifikovaní zaměstnanci, kteří přesně vědí, co mají dělat, proto také izolační práce v tomto týdnu probíhaly rychle a bez zbytečných odkladů.

Foukaná izolace

Foukaná dutinová izolace

Foukaná izolace jako efektivní zateplení s roční úsporou až 40% výdajů za topení.

Foukaná izolace
Foukaná izolace

Zateplení plochá střecha

Zateplení domu s plochou střechou pomocí Machstav granulate IS - prvotřídní zateplovací technika metodou foukaná izolace.

Foukaná izolace
Proč si vybrat nás?

Proč jsou naše služby žádané

  • PŘÍJEZD TECHNIKŮ(ZDARMA)
  • PROMĚŘENÍ ÚNIKŮ TEPLA(ZDARMA)
  • VÝMĚRA OBJEKTU(ZDARMA)
  • VYTVOŘENÍ ROZPOČTU(ZDARMA)
  • NÁVRH ŘEŠENÍ(ZDARMA)
  • CELKOVÁ KALKULACE(ZDARMA)
Domluvit schůzku
Novinky a aktuality
Proč foukaná izolace17.03.2017

Foukaná izolace Foukaná izolace je revoluční metodou v oblasti zateplování domů. Charakteristická je svým způsobem realizace i mnoha výhodami oproti běžným typům izolování. Toto..

Číst dále
Výhody zateplování17.03.2017

Způsob realizace izolace Za pomoci technologie foukané minerální izolace z čedičových vláken, disponuje velkým množstvím výhod a skvělých vlastností.  tkví..

Číst dále
Foukaná izolace pro zateplení střešní konstrukce23.01.2017

Jedny z nejvhodnějších střešních konstrukcí pro zateplení pomocí technologie foukaná izolace jsou vazníkové střešní konstrukce...

Číst dále
Přečtěte si, co o nás říkají naši zákazníci23.08.2016

Spokojenost našich zákazníků je vždy na prvním místě. Podívejte se na průběh našich realizací a především i na to, jak nás hodnotí naši zákazníci v sekci hodnocení společnosti..

Číst dále
Zobrazit všechny aktuality
Zadat poptávku Foukaná izolace - last minute výprodej
Tvorba webových stránek