Pokoření hranice - 7.týden 2012

V 7.týdenu jsme zateplili stropy objektů o celkovém objemu přes 200m3 na 8 realizacích. Jednalo se o několik rodinných domů a dokončili jsme zateplení stropu administrativní budovy a ubytovny v II. etapě ve Strunkovicích nad Blanicí s 30cm foukané izolace z minerální vlny Isover Granulate viz. www.machstav.cz video z realizace vazníkový krov ve vazníkovém krovu. Opět jsme zateplili stropy několika domů v Chropyni viz děkovný dopis portik na něj, Dobroníně, Batelově, Velkém Oseku, Ledči nad Sázavou a dalších. Na realizaci ve Velkém Oseku jsme před samotným foukáním vytvářeli podhled ze sádrokartonu jako součást ucelených služeb poskytovaných našim zákazníkům. V Dobroníně proběhlo otevření a zpětné uzavření dutin trámového stropu nutných pro zateplení stropu.

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY VE FOUKANÉ IZOLACI

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace