Foukaná izolace Potřebujete poradit - foukaná izolace Machstav

Zateplení stropu a DPS - 9.týden 2012

Ve 4.týdnu jsem vás informoval o tom, že jsme uzavřeli dohodu o realizaci zateplení stropu bytového domu v Chomutově. V tomto týdnu realizace proběhla a byla předána. Vše se uskutečnilo naprosto hladce bez sebemenších komplikací a ke spokojenosti všech zúčastněných stran. Bližší informace jako celkový objem a druh izolace, celková plocha DPS a další naleznete o této zakázce na našich stránkách. Týden pokračoval zateplováním stropů u několika rodinných domů. Šlo opět a především o domy s trámovou konstrukcí. V jednom z rodinných domů jsme začali realizovat stropní systém DPS. Realizace probíhá na dvě etapy. O výsledku a proč se akce realizuje ve dvou etapách budu informovat v příštím týdnu. Celkově jsme v 9. týdnu zrealizovali 220m3 izolace například v Českých Budějovicích, Velkém Meziříčí, Třebíči.

Foukaná izolace

Foukaná dutinová izolace

Foukaná izolace jako efektivní zateplení s roční úsporou až 40% výdajů za topení.

Foukaná izolace
Foukaná izolace

Zateplení plochá střecha

Zateplení domu s plochou střechou pomocí Machstav granulate IS - prvotřídní zateplovací technika metodou foukaná izolace.

Foukaná izolace
Proč si vybrat nás?

Proč jsou naše služby žádané

  • PŘÍJEZD TECHNIKŮ(ZDARMA)
  • PROMĚŘENÍ ÚNIKŮ TEPLA(ZDARMA)
  • VÝMĚRA OBJEKTU(ZDARMA)
  • VYTVOŘENÍ ROZPOČTU(ZDARMA)
  • NÁVRH ŘEŠENÍ(ZDARMA)
  • CELKOVÁ KALKULACE(ZDARMA)
Domluvit schůzku
Novinky a aktuality
Proč foukaná izolace17.03.2017

Foukaná izolace Foukaná izolace je revoluční metodou v oblasti zateplování domů. Charakteristická je svým způsobem realizace i mnoha výhodami oproti běžným typům izolování. Toto..

Číst dále
Výhody zateplování17.03.2017

Způsob realizace izolace Za pomoci technologie foukané minerální izolace z čedičových vláken, disponuje velkým množstvím výhod a skvělých vlastností.  tkví..

Číst dále
Foukaná izolace pro zateplení střešní konstrukce23.01.2017

Jedny z nejvhodnějších střešních konstrukcí pro zateplení pomocí technologie foukaná izolace jsou vazníkové střešní konstrukce...

Číst dále
Přečtěte si, co o nás říkají naši zákazníci23.08.2016

Spokojenost našich zákazníků je vždy na prvním místě. Podívejte se na průběh našich realizací a především i na to, jak nás hodnotí naši zákazníci v sekci hodnocení společnosti..

Číst dále
Zobrazit všechny aktuality
Zadat poptávku Foukaná izolace - last minute výprodej
Tvorba webových stránek