Foukaná izolace Potřebujete poradit - foukaná izolace Machstav

Zateplení stropní konstrukce - Poděkování spokojeného zákazníka

Pan Jiří Mach
Machstav s.r.o.
Okružní 374/19
Dobronín
58812

Věc: poděkování za profesionální přístup k zákazníkům.

Vážený pane,

rád bych prostřednictvím vedení firmy Machstav s r.o. poděkoval panu Miloši Kotačkovi za profesionální a velmi vstřícný přístup během celého jednání, průběhu i vlastního provedení zateplení půd na adrese Tomáše ze Štítného 3755 a 3756, Chomutov. Za naše SVJ jsem prováděl několikaměsíční výběr a vlastní jednání s firmami (výhradně e-mail + telefonicky) při výběru zateplení a návrhů firem na vlastní zateplení.

Pan Kotačka se mnou vždy jednal korektně, profesionálně a byl ochoten odpovídat a radit ve spoustě dotazů, na které některé firmy ani nereagovaly. Proto si tohoto přístupu velmi vážím. Z přístupu je znát, že firma Machstav má výborné pracovníky, kteří maji opravdový zájem o zákazníky. Ze strany našeho SVJ firma Machstav uspěla mezi dalšími 10 firmami, které jsem v průběhu příprav zateplení půd oslovil.

Děkuji a přeji všem úspěch v podnikání a další spokojené zákazníky. Panu Kotačkovi navíc i pevné nervy se zákazníky jako jsem byl já (při spoustě mých otázek, které jsem s panem Kotačkou řešil, vždy mě ochotně informoval a vše vysvětlil).

S pozdravem Jaroslav Horký, člen SVJ Tomáše ze Štítného 3755 a 3756, Chomutov

Další informace a vyjádření klientů naleznetev sekci Napsali o nás

Foukaná izolace

Foukaná dutinová izolace

Foukaná izolace jako efektivní zateplení s roční úsporou až 40% výdajů za topení.

Foukaná izolace
Foukaná izolace

Zateplení plochá střecha

Zateplení domu s plochou střechou pomocí Machstav granulate IS - prvotřídní zateplovací technika metodou foukaná izolace.

Foukaná izolace
Proč si vybrat nás?

Proč jsou naše služby žádané

  • PŘÍJEZD TECHNIKŮ(ZDARMA)
  • PROMĚŘENÍ ÚNIKŮ TEPLA(ZDARMA)
  • VÝMĚRA OBJEKTU(ZDARMA)
  • VYTVOŘENÍ ROZPOČTU(ZDARMA)
  • NÁVRH ŘEŠENÍ(ZDARMA)
  • CELKOVÁ KALKULACE(ZDARMA)
Domluvit schůzku
Novinky a aktuality
Proč foukaná izolace17.03.2017

Foukaná izolace Foukaná izolace je revoluční metodou v oblasti zateplování domů. Charakteristická je svým způsobem realizace i mnoha výhodami oproti běžným typům izolování. Toto..

Číst dále
Výhody zateplování17.03.2017

Způsob realizace izolace Za pomoci technologie foukané minerální izolace z čedičových vláken, disponuje velkým množstvím výhod a skvělých vlastností.  tkví..

Číst dále
Foukaná izolace pro zateplení střešní konstrukce23.01.2017

Jedny z nejvhodnějších střešních konstrukcí pro zateplení pomocí technologie foukaná izolace jsou vazníkové střešní konstrukce...

Číst dále
Přečtěte si, co o nás říkají naši zákazníci23.08.2016

Spokojenost našich zákazníků je vždy na prvním místě. Podívejte se na průběh našich realizací a především i na to, jak nás hodnotí naši zákazníci v sekci hodnocení společnosti..

Číst dále
Zobrazit všechny aktuality
Zadat poptávku Foukaná izolace - last minute výprodej
Tvorba webových stránek