Foukaná izolace Potřebujete poradit - foukaná izolace Machstav

Zateplení střechy a podlahový rošt DPS

Konstrukce

Nejprve je nutné sestavit lehkou konstrukci z dřevěných profilů, do kterých se poté vkládají spojovací latě. Tento sestavený rošt vytvoří náhradní dutinu pro foukanou izolaci. Profily mohou mít nejen různou výšku, ale také různou rozteč přímo na šířku spojovacích latí. Rozdílná rozteč je určena hlavně pro místa stropů, kde se více chodí, nebo pro místa, která jsou více namáhaná. Rozteč je možné upravit podle potřeb například na 60cm x 60cm. Výška konstrukce také není neměnná, lze jí upravit přesně tak, jak potřebujeme přesně na míru prostoru, který hodláme zateplit. Výška konstrukce se určuje dle množství izolačního materiálu. Spotřeba izolačního materiálu bývá individuální pro každý prostor.

Podlahový systém

Naši odborní pracovníci dokáží distanční podlahový systém sestavit velmi rychle. Plochu o 100 metrech2 zateplí přibližně za tři hodiny. Po tomto kroku naši pracovníci aplikují vhodný izolační materiál. Pokud je již izolace nafoukaná a zarovnaná vcházíme do finále kdy je potřeba ještě zaklopit konstrukci izolace. Na horní část izolace se pokládá OSB deska, která má tloušťku 18mm je nutné jí do celkové konstrukce došroubovat, aby se celý strop zpevnil. Kompletní realizace zateplení stropu bez dutiny trvá přibližně jeden až dva dny. Naše firma pro zateplení distančním podlahovým roštem používá vlastní granulát Machstav granulate IS. V některých případech zateplení stropu bez dutého prostoru je možné použít jiný typ skladby konstrukce náhradního roštu. U těchto typů zateplení stropů je také dále nutné vytvořit na povrchu provětrávanou mezeru z konstrukčních latí. Používá se zde také jiný materiál na zateplení, než v předchozím případě. Nejvhodnějším materiálem na zateplení je materiál na bázi skelného vlákna.

Distanční podlahový systém DPS

Alternativa zateplení na bázi skelného vlákna je vhodná pouze v některých případech, které určí naši technici. Volba vhodného materiálu je součástí fáze posouzení objektu. Posouzení objektu provádí technici naší firmy našim zákazníkům zcela zdarma. Pracovníci Vám také kromě výhody posouzení objektu objasní výhody distančního podlahového roštu a také nabídnou další možnosti využití daného roštu. Distanční podlahový systém slouží především všude tam, kde je potřeba po zateplení zachovat pochozí vrstvu. Unikátní konstrukční nápaditost podlahového systému umožňuje vytvořit souvislou vrstvu izolace bez vzniku tepelných mostů dokonce i ve členitých prostorech jako u komínů, potrubí klimatizace.

Výhody

Velkou výhodou distančního podlahového systému je jednoduché rozložení rozvodů elektroinstalace. Podlahový systém lze také na přání zákazníka instalovat bez kompletního zaklopení pouze s vytvořením revizních lávek. Asi 60cm široký chodníček s OSB desek umožní člověku pohyb pouze na důležitá místa na půdě. Toto řešení přináší majiteli domu úsporu nákladů. Náhradní dřevěný podlahový systém je vhodný nejen pro bytové domy, ale také pro rodinné domy. Potřebujete li více informací o podlahovém systému, obraťte se na naše školené pracovníky, kteří Vám potřebné informace velmi rádi poskytnou. Zavolejte a objednejte si u nás bezplatnou konzultaci ohledně zateplení Vašeho stropu.

Mnoho výhod přináší svým uživatelům distanční podlahový systém naši firmy

 • Rošt je mimořádně variabilní a jednoduchý na montáž
 • Zachovává pochozí vrstvu půdy pro další využití
 • Distanční podlahový systém je o krok napřed před konkurenčními podlahovými systémy
 • Instalace je vhodná dokonce i do členitých prostor
 • Snadné uložení elektroinstalace a dalších rozvodů
 • Mimořádná variabilita systému zabrání vzniku tepelných mostů a tím zaručuje dokonalou izolaci

Zateplení střechy a podlahový rošt DPS

Foukaná izolace

Foukaná dutinová izolace

Foukaná izolace jako efektivní zateplení s roční úsporou až 40% výdajů za topení.

Foukaná izolace
Foukaná izolace

Zateplení plochá střecha

Zateplení domu s plochou střechou pomocí Machstav granulate IS - prvotřídní zateplovací technika metodou foukaná izolace.

Foukaná izolace
Proč si vybrat nás?

Proč jsou naše služby žádané

 • PŘÍJEZD TECHNIKŮ(ZDARMA)
 • PROMĚŘENÍ ÚNIKŮ TEPLA(ZDARMA)
 • VÝMĚRA OBJEKTU(ZDARMA)
 • VYTVOŘENÍ ROZPOČTU(ZDARMA)
 • NÁVRH ŘEŠENÍ(ZDARMA)
 • CELKOVÁ KALKULACE(ZDARMA)
Domluvit schůzku
Novinky a aktuality
Proč foukaná izolace17.03.2017

Foukaná izolace Foukaná izolace je revoluční metodou v oblasti zateplování domů. Charakteristická je svým způsobem realizace i mnoha výhodami oproti běžným typům izolování. Toto..

Číst dále
Výhody zateplování17.03.2017

Způsob realizace izolace Za pomoci technologie foukané minerální izolace z čedičových vláken, disponuje velkým množstvím výhod a skvělých vlastností.  tkví..

Číst dále
Foukaná izolace pro zateplení střešní konstrukce23.01.2017

Jedny z nejvhodnějších střešních konstrukcí pro zateplení pomocí technologie foukaná izolace jsou vazníkové střešní konstrukce...

Číst dále
Přečtěte si, co o nás říkají naši zákazníci23.08.2016

Spokojenost našich zákazníků je vždy na prvním místě. Podívejte se na průběh našich realizací a především i na to, jak nás hodnotí naši zákazníci v sekci hodnocení společnosti..

Číst dále
Zobrazit všechny aktuality
Zadat poptávku Foukaná izolace - last minute výprodej
Tvorba webových stránek