Foukaná izolace Potřebujete poradit - foukaná izolace Machstav

Zateplení rodinných domů přináší uživatelům objektu maximální množství výhod

V současné době bývá zateplení rodinných domů mezi majiteli chápáno již jako naprostý standard. Správná tepelná izolace nejen sníží provozní náklady na vytápění domu, ale také přináší další výhody, které jsou celkem zásadní například jako fakt, že správně provedená tepelná izolace rodinného domu sníží ztráty tepla, ke kterým dochází vlivem tepelných mostů, dále také omezí vznik plísní.

Zateplení domu automaticky zvyšuje kupní sílu nemovitosti

Zateplení domu zvyšuje cenu objektu, protože ovlivňuje vzhled fasády. Zateplení rodinných domů přináší obyvatelům užitek po celý rok, protože v zimním období výrazně sníží náklady za vytápění objektu a v letním období drží v místnostech domu jedno stále klima, takže nedochází k přehřívání místností pod střechou, které se stávají bez tepelné izolace neobyvatelnými.

Profesionálně a účinně provedená tepelná izolace zvyšuje životnost objektu

Zateplení domu přináší obyvatelům ještě další velice zásadní výhodu, protože dům, u kterého byla provedena dodatečná tepelná izolace, pomaleji stárne a tím nedochází k rychlému opotřebení jako u domu bez izolace.

Zateplování lze srovnat s příkladem, kdy používáte pohovku k sezení, po nějaké době užívání dochází k opotřebování a tak na ní dáte deku. V době kdy na sedačku použijete deku, se začne mnohem pomaleji opotřebovávat. Stejným způsobem funguje také zateplení rodinných domů, kdy po zateplování mnohem pomaleji stárnou. Úspora za vytápění objektu je tak jen dalším plusem tepelné izolace.

Jak výraznou úsporu mi zateplení domu přinese?

Tato otázka je velice individuální, protože záleží ještě na několika dalších kritériích například na velikosti izolovaného prostoru či na použitém materiálu. Obecně však je možné říci, že dům standardní velikosti přináší po zateplení do rodinného rozpočtu úsporu ve výši minimálně třiceti procent ročních nákladů na vytápění domu. Jakou částí by mělo zateplení rodinného domu začít? Rozhodně střechou! Již na základní škole nás učili, že teplo stoupá od podlahy směrem vzhůru.

Stropem uniká až třicet procent vyprodukovaného tepla, proto pokud se pro zateplení domu rozhodnete, je na místě začít právě stropem. Tepelná izolace domu také kromě jiného vyžaduje nejnižší pořizovací investici a nabízí nejvyšší účinnost.

Foukaná izolace

Foukaná dutinová izolace

Foukaná izolace jako efektivní zateplení s roční úsporou až 40% výdajů za topení.

Foukaná izolace
Foukaná izolace

Zateplení plochá střecha

Zateplení domu s plochou střechou pomocí Machstav granulate IS - prvotřídní zateplovací technika metodou foukaná izolace.

Foukaná izolace
Proč si vybrat nás?

Proč jsou naše služby žádané

  • PŘÍJEZD TECHNIKŮ(ZDARMA)
  • PROMĚŘENÍ ÚNIKŮ TEPLA(ZDARMA)
  • VÝMĚRA OBJEKTU(ZDARMA)
  • VYTVOŘENÍ ROZPOČTU(ZDARMA)
  • NÁVRH ŘEŠENÍ(ZDARMA)
  • CELKOVÁ KALKULACE(ZDARMA)
Domluvit schůzku
Novinky a aktuality
Proč foukaná izolace17.03.2017

Foukaná izolace Foukaná izolace je revoluční metodou v oblasti zateplování domů. Charakteristická je svým způsobem realizace i mnoha výhodami oproti běžným typům izolování. Toto..

Číst dále
Výhody zateplování17.03.2017

Způsob realizace izolace Za pomoci technologie foukané minerální izolace z čedičových vláken, disponuje velkým množstvím výhod a skvělých vlastností.  tkví..

Číst dále
Foukaná izolace pro zateplení střešní konstrukce23.01.2017

Jedny z nejvhodnějších střešních konstrukcí pro zateplení pomocí technologie foukaná izolace jsou vazníkové střešní konstrukce...

Číst dále
Přečtěte si, co o nás říkají naši zákazníci23.08.2016

Spokojenost našich zákazníků je vždy na prvním místě. Podívejte se na průběh našich realizací a především i na to, jak nás hodnotí naši zákazníci v sekci hodnocení společnosti..

Číst dále
Zobrazit všechny aktuality
Zadat poptávku Foukaná izolace - last minute výprodej
Tvorba webových stránek