Foukaná izolace Potřebujete poradit - foukaná izolace Machstav

Zateplení rodinných domů a co zateplovat u RD

Zateplení rodinných domů

Zateplení rodinných domů je hitem dnešní doby. Víte však jak se na zateplení připravit? Víte, jak vylepšit staré zateplení vašeho domu? Dodatečné zateplování starých domů se u nás běžně provádí už více než čtvrtstoletí. Největší rozvoj však toto zateplení zažívá v posledních zhruba 10 až 15 letech.

Vylepšit starší a špatné zateplení domu je samozřejmě možné přidáním další vrstvy zateplujícího materiálu. Samozřejmě k zateplení domu je třeba v první řadě zjistit stav zateplovaného domu. Je třeba zjistit, s čím se potýkáte. Je vaším problémem únik tepla? Pokud ano, tak je ten pravý čas na zateplení vašeho domu.

Co zateplovat?

Je možné zateplit střechu, může to být také střecha šikmá, jejímž zateplením můžete ušetřit až 40% nákladů na vytápění. Správnou instalací akustické izolace do vnitřních příček zabráníte šíření zvuku mezi místnostmi, takže žádný rušivý element, jež sídlí ve vedlejším pokoji, vás již nikdy obtěžovat nebude.

Zateplíte-li vnější stěnu, můžete ušetřit až 40% z nákladů na vytápění a zateplením vaší podlahy zajistíte příjemnou dotykovou teplotu podlahy po celý rok.

Foukaná izolace

Foukaná dutinová izolace

Foukaná izolace jako efektivní zateplení s roční úsporou až 40% výdajů za topení.

Foukaná izolace
Foukaná izolace

Zateplení plochá střecha

Zateplení domu s plochou střechou pomocí Machstav granulate IS - prvotřídní zateplovací technika metodou foukaná izolace.

Foukaná izolace
Proč si vybrat nás?

Proč jsou naše služby žádané

  • PŘÍJEZD TECHNIKŮ(ZDARMA)
  • PROMĚŘENÍ ÚNIKŮ TEPLA(ZDARMA)
  • VÝMĚRA OBJEKTU(ZDARMA)
  • VYTVOŘENÍ ROZPOČTU(ZDARMA)
  • NÁVRH ŘEŠENÍ(ZDARMA)
  • CELKOVÁ KALKULACE(ZDARMA)
Domluvit schůzku
Novinky a aktuality
Proč foukaná izolace17.03.2017

Foukaná izolace Foukaná izolace je revoluční metodou v oblasti zateplování domů. Charakteristická je svým způsobem realizace i mnoha výhodami oproti běžným typům izolování. Toto..

Číst dále
Výhody zateplování17.03.2017

Způsob realizace izolace Za pomoci technologie foukané minerální izolace z čedičových vláken, disponuje velkým množstvím výhod a skvělých vlastností.  tkví..

Číst dále
Foukaná izolace pro zateplení střešní konstrukce23.01.2017

Jedny z nejvhodnějších střešních konstrukcí pro zateplení pomocí technologie foukaná izolace jsou vazníkové střešní konstrukce...

Číst dále
Přečtěte si, co o nás říkají naši zákazníci23.08.2016

Spokojenost našich zákazníků je vždy na prvním místě. Podívejte se na průběh našich realizací a především i na to, jak nás hodnotí naši zákazníci v sekci hodnocení společnosti..

Číst dále
Zobrazit všechny aktuality
Zadat poptávku Foukaná izolace - last minute výprodej
Tvorba webových stránek