Foukaná izolace Potřebujete poradit - foukaná izolace Machstav

Zateplení stropu služebny policie - 5.týden 2012

Týden jsme zahájili zateplením stropu pasivního domu. V celém týdnu jsme dodali opět něco přes 220m3 izolací na 7 realizacích. Všechna zateplení až na jedno proběhla na rodinných domech v Čáslavi, Batelově, Hostivicích, Malšicích, Táboře, Trutnově, Volarech. Jedinou akcí mimo rodinné domy bylo zteplení stropu služebny Policie. V jednom případě jsme do střechy montovali střešní výlez – vikýř a v jednom případě jsme si otevírali a zpětně uzavírali dutinu trámového stropu s betonovým potěrem.

Z obchodních záležitostí bych vyzvedl školení, které provedl pro tým obchodních poradců a rozpočtářů jeden z našich poradců. Školení bylo provedeno pro naši dlouholetou spolupracující společnost zabývající se opravami bytových domů.

Foukaná izolace

Foukaná dutinová izolace

Foukaná izolace jako efektivní zateplení s roční úsporou až 40% výdajů za topení.

Foukaná izolace
Foukaná izolace

Zateplení plochá střecha

Zateplení domu s plochou střechou pomocí Machstav granulate IS - prvotřídní zateplovací technika metodou foukaná izolace.

Foukaná izolace
Proč si vybrat nás?

Proč jsou naše služby žádané

  • PŘÍJEZD TECHNIKŮ(ZDARMA)
  • PROMĚŘENÍ ÚNIKŮ TEPLA(ZDARMA)
  • VÝMĚRA OBJEKTU(ZDARMA)
  • VYTVOŘENÍ ROZPOČTU(ZDARMA)
  • NÁVRH ŘEŠENÍ(ZDARMA)
  • CELKOVÁ KALKULACE(ZDARMA)
Domluvit schůzku
Novinky a aktuality
Proč foukaná izolace17.03.2017

Foukaná izolace Foukaná izolace je revoluční metodou v oblasti zateplování domů. Charakteristická je svým způsobem realizace i mnoha výhodami oproti běžným typům izolování. Toto..

Číst dále
Výhody zateplování17.03.2017

Způsob realizace izolace Za pomoci technologie foukané minerální izolace z čedičových vláken, disponuje velkým množstvím výhod a skvělých vlastností.  tkví..

Číst dále
Foukaná izolace pro zateplení střešní konstrukce23.01.2017

Jedny z nejvhodnějších střešních konstrukcí pro zateplení pomocí technologie foukaná izolace jsou vazníkové střešní konstrukce...

Číst dále
Přečtěte si, co o nás říkají naši zákazníci23.08.2016

Spokojenost našich zákazníků je vždy na prvním místě. Podívejte se na průběh našich realizací a především i na to, jak nás hodnotí naši zákazníci v sekci hodnocení společnosti..

Číst dále
Zobrazit všechny aktuality
Zadat poptávku Foukaná izolace - last minute výprodej
Tvorba webových stránek