Foukaná izolace Potřebujete poradit - foukaná izolace Machstav

Zateplení dvouplášťové střechy a objektu 1500m3

24. a 25. týden 2012 V těchto týdnech se nám podařilo zahájit a dokončit realizaci zateplení dutiny dvouplášťové střechy mimořádně velkého objektu o celkovém objemu přes 1.500m3! Dokonalým provedením a dokončením této zakázky společnost MACHSTAV dokázala svou kompetentnost, solidnost, ekonomickou sílu, logistickou obratnost a hlavně profesionalitu a odbornost všech svých spolupracovníků k realizaci i těch největších a nejsložitějších zakázek na foukané minerální izolace kdekoliv ve střední Evropě! Úspěšná realizace by nebyla možná bez dokonalé součinnosti s výrobcem izolací, protože vyrobit a dodat potřebné množství izolačního materiálu během relativně krátké doby nebylo nic jednoduchého.

Foukaná izolace

Foukaná dutinová izolace

Foukaná izolace jako efektivní zateplení s roční úsporou až 40% výdajů za topení.

Foukaná izolace
Foukaná izolace

Zateplení plochá střecha

Zateplení domu s plochou střechou pomocí Machstav granulate IS - prvotřídní zateplovací technika metodou foukaná izolace.

Foukaná izolace
Proč si vybrat nás?

Proč jsou naše služby žádané

  • PŘÍJEZD TECHNIKŮ(ZDARMA)
  • PROMĚŘENÍ ÚNIKŮ TEPLA(ZDARMA)
  • VÝMĚRA OBJEKTU(ZDARMA)
  • VYTVOŘENÍ ROZPOČTU(ZDARMA)
  • NÁVRH ŘEŠENÍ(ZDARMA)
  • CELKOVÁ KALKULACE(ZDARMA)
Domluvit schůzku
Novinky a aktuality
Proč foukaná izolace17.03.2017

Foukaná izolace Foukaná izolace je revoluční metodou v oblasti zateplování domů. Charakteristická je svým způsobem realizace i mnoha výhodami oproti běžným typům izolování. Toto..

Číst dále
Výhody zateplování17.03.2017

Způsob realizace izolace Za pomoci technologie foukané minerální izolace z čedičových vláken, disponuje velkým množstvím výhod a skvělých vlastností.  tkví..

Číst dále
Foukaná izolace pro zateplení střešní konstrukce23.01.2017

Jedny z nejvhodnějších střešních konstrukcí pro zateplení pomocí technologie foukaná izolace jsou vazníkové střešní konstrukce...

Číst dále
Přečtěte si, co o nás říkají naši zákazníci23.08.2016

Spokojenost našich zákazníků je vždy na prvním místě. Podívejte se na průběh našich realizací a především i na to, jak nás hodnotí naši zákazníci v sekci hodnocení společnosti..

Číst dále
Zobrazit všechny aktuality
Zadat poptávku Foukaná izolace - last minute výprodej
Tvorba webových stránek