Foukaná izolace Potřebujete poradit - foukaná izolace Machstav

Zateplení a izolace rodinných domů ve 29. týden 2012

Ve 29. týdnu jsme se soustředili především na zateplení rodinných domů. Tepelně izolační materiál, který jsme v tomto týdnu na realizace zateplení rodinných domů spotřebovali, přesahoval hodnotu přes 200m3. Tento týden, byl pro nás také posledním týdnem před celofiremní dovolenou, která trvala 14 dní, takže další realizace zateplení objektů začaly probíhat až ve 32. týdnu tohoto roku.

Tepelné a izolační práce na rodinných domech

Tepelně izolační práce na rodinných domech nikterak neomezují obyvatele domu, protože zateplení rodinných domů probíhá kvalitně, ale také velmi rychle. Tam, kde nám to podmínky umožňují, volíme zateplení foukanou izolací, která probíhá přímo z auta, takže obyvatelé domu mohou pokračovat v běžných denních činnostech naprosto bez omezení.

Jak probíhá tato realizace zateplení rodinných domů?

Naprosto jednoduše! Po domluvené schůzce Vás v místě rodinného domu navštíví náš technik, který celý objekt nejprve projde, posoudí a poté navrhne Vašemu domu nejúčinnější řešení tepelné izolace domu přímo na míru. Kromě toho Vás seznámí s předběžnými náklady, které bude kompletní realizace zateplení vyžadovat a také navrhne plán našich prací v dny, které Vám vyhovují, takže nebudete nucení vybírat svou dovolenou.

Máte nejasnosti týkající se zateplení Vašeho domu?

Pak se ptejte našeho technika, který Vám na Vaše otázky rád odpoví. Po tomto kroku již bude následovat samotná realizace zateplení Vašeho domu. Před Váš dům přijedeme s nákladním autem a za pomoci hadice nafoukáme izolační materiál do předem připravených izolovaných prostor.

Je tento druh zateplení dostupný pro každého?

Ano, samozřejmě. Náklady na zateplení foukanou minerální izolací jsou v mnoha případech srovnatelné, mnohdy však i nižší ve srovnání s ostatními izolačními materiály záleží vždy na daném konkrétním případě.

Foukaná izolace

Foukaná dutinová izolace

Foukaná izolace jako efektivní zateplení s roční úsporou až 40% výdajů za topení.

Foukaná izolace
Foukaná izolace

Zateplení plochá střecha

Zateplení domu s plochou střechou pomocí Machstav granulate IS - prvotřídní zateplovací technika metodou foukaná izolace.

Foukaná izolace
Proč si vybrat nás?

Proč jsou naše služby žádané

  • PŘÍJEZD TECHNIKŮ(ZDARMA)
  • PROMĚŘENÍ ÚNIKŮ TEPLA(ZDARMA)
  • VÝMĚRA OBJEKTU(ZDARMA)
  • VYTVOŘENÍ ROZPOČTU(ZDARMA)
  • NÁVRH ŘEŠENÍ(ZDARMA)
  • CELKOVÁ KALKULACE(ZDARMA)
Domluvit schůzku
Novinky a aktuality
Proč foukaná izolace17.03.2017

Foukaná izolace Foukaná izolace je revoluční metodou v oblasti zateplování domů. Charakteristická je svým způsobem realizace i mnoha výhodami oproti běžným typům izolování. Toto..

Číst dále
Výhody zateplování17.03.2017

Způsob realizace izolace Za pomoci technologie foukané minerální izolace z čedičových vláken, disponuje velkým množstvím výhod a skvělých vlastností.  tkví..

Číst dále
Foukaná izolace pro zateplení střešní konstrukce23.01.2017

Jedny z nejvhodnějších střešních konstrukcí pro zateplení pomocí technologie foukaná izolace jsou vazníkové střešní konstrukce...

Číst dále
Přečtěte si, co o nás říkají naši zákazníci23.08.2016

Spokojenost našich zákazníků je vždy na prvním místě. Podívejte se na průběh našich realizací a především i na to, jak nás hodnotí naši zákazníci v sekci hodnocení společnosti..

Číst dále
Zobrazit všechny aktuality
Zadat poptávku Foukaná izolace - last minute výprodej
Tvorba webových stránek