Foukaná izolace Potřebujete poradit - foukaná izolace Machstav

Izolační práce - 10.týden 2012

10.týden našeho zateplování domů jsme věnovali pouze rodinným domům. Konkrétně jsme jich zateplili 10 převážně v kraji Vysočina a o celkovém objemu dodané izolace 195m3. V jednom případě jsme s dodávkou izolaci prováděli montáž DPS o celkové ploše 100m2 s ECO izolací Supafil loft. Ve dvou rodinných domech jsme otevírali a zpětně uzavírali montážní otvory v trámových stropech s prkenným záklopem v jednom případě a se škvárobetonem v druhém případě. Jedno zateplení stropu jsme realizovali v dutině pultové střechy.

Z obchodního týmu přišla pozitivní informace o objednání zateplení stropu další Mateřské školy. S realizací se celkem spěchá, a proto jsme nuceni celou akci zrealizovat narychlo, ale i to umíme. Jsme tu koneckonců pro zákazníky a přání našich klientů jsou pro nás výzvami. Zateplení stropu MŠ proběhne v průběhu čtvrtka 15.3. a pátku 16.3.2012. O jeho průběhu a výsledku Vás poinformujeme v dalším týdenním souhrnu.

Foukaná izolace

Foukaná dutinová izolace

Foukaná izolace jako efektivní zateplení s roční úsporou až 40% výdajů za topení.

Foukaná izolace
Foukaná izolace

Zateplení plochá střecha

Zateplení domu s plochou střechou pomocí Machstav granulate IS - prvotřídní zateplovací technika metodou foukaná izolace.

Foukaná izolace
Proč si vybrat nás?

Proč jsou naše služby žádané

  • PŘÍJEZD TECHNIKŮ(ZDARMA)
  • PROMĚŘENÍ ÚNIKŮ TEPLA(ZDARMA)
  • VÝMĚRA OBJEKTU(ZDARMA)
  • VYTVOŘENÍ ROZPOČTU(ZDARMA)
  • NÁVRH ŘEŠENÍ(ZDARMA)
  • CELKOVÁ KALKULACE(ZDARMA)
Domluvit schůzku
Novinky a aktuality
Proč foukaná izolace17.03.2017

Foukaná izolace Foukaná izolace je revoluční metodou v oblasti zateplování domů. Charakteristická je svým způsobem realizace i mnoha výhodami oproti běžným typům izolování. Toto..

Číst dále
Výhody zateplování17.03.2017

Způsob realizace izolace Za pomoci technologie foukané minerální izolace z čedičových vláken, disponuje velkým množstvím výhod a skvělých vlastností.  tkví..

Číst dále
Foukaná izolace pro zateplení střešní konstrukce23.01.2017

Jedny z nejvhodnějších střešních konstrukcí pro zateplení pomocí technologie foukaná izolace jsou vazníkové střešní konstrukce...

Číst dále
Přečtěte si, co o nás říkají naši zákazníci23.08.2016

Spokojenost našich zákazníků je vždy na prvním místě. Podívejte se na průběh našich realizací a především i na to, jak nás hodnotí naši zákazníci v sekci hodnocení společnosti..

Číst dále
Zobrazit všechny aktuality
Zadat poptávku Foukaná izolace - last minute výprodej
Tvorba webových stránek