Izolační práce - 10.týden 2012

10.týden našeho zateplování domů jsme věnovali pouze rodinným domům. Konkrétně jsme jich zateplili 10 převážně v kraji Vysočina a o celkovém objemu dodané izolace 195m3. V jednom případě jsme s dodávkou izolaci prováděli montáž DPS o celkové ploše 100m2 s ECO izolací Supafil loft. Ve dvou rodinných domech jsme otevírali a zpětně uzavírali montážní otvory v trámových stropech s prkenným záklopem v jednom případě a se škvárobetonem v druhém případě. Jedno zateplení stropu jsme realizovali v dutině pultové střechy.

Z obchodního týmu přišla pozitivní informace o objednání zateplení stropu další Mateřské školy. S realizací se celkem spěchá, a proto jsme nuceni celou akci zrealizovat narychlo, ale i to umíme. Jsme tu koneckonců pro zákazníky a přání našich klientů jsou pro nás výzvami. Zateplení stropu MŠ proběhne v průběhu čtvrtka 15.3. a pátku 16.3.2012. O jeho průběhu a výsledku Vás poinformujeme v dalším týdenním souhrnu.

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY VE FOUKANÉ IZOLACI

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Poctivá česká foukaná izolace dokáže snížit náklady na vytápění až o 40% a to za pouhé 4 hodiny.

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace