Foukaná izolace Potřebujete poradit - foukaná izolace Machstav
Vytvoření dutiny pro izolaci – vesměs řešíme vytvoření dutiny pro izolaci u šikmin a kolmých stěn. Toto řešení se používá, protože je třeba z různých důvodů nastavit stávající konstrukci pro dodatečné zateplení. Například půdní vestavba – nově vytvářený pokoj. Konstrukce krovu by umožňovala jednoduchým zaklopením nějakými deskami přímo na krokve, ale to by nám vznikla dutina o výšce pouze 160-200mm v závislosti na výšce krokví, což je velmi málo. Proto potřebujeme tuto dutinu zvětšit ideálně kolem 300mm. V nejlepším případě na takovou dutinu, aby tepelný odpor celé konstrukce šikminy dosahoval alespoň R=6,25 m2K/W. K tomu slouží spousta postupů jako tohoto dosáhnout – sádrokartonové podhledy SDK, podkrokevní izolační desky z PUR pěny atd. Stejný princip funguje i kolmých stěn. Zde se uvádí, že tepelný odpor konstrukce může být cca o 20% nižší než je u stropu, protože teplo stoupá vzhůru a nároky na zateplení stropu jsou proto vyšší než u stěn.
Foukaná izolace

Foukaná dutinová izolace

Foukaná izolace jako efektivní zateplení s roční úsporou až 40% výdajů za topení.

Foukaná izolace
Foukaná izolace

Zateplení plochá střecha

Zateplení domu s plochou střechou pomocí Machstav granulate IS - prvotřídní zateplovací technika metodou foukaná izolace.

Foukaná izolace
Proč si vybrat nás?

Proč jsou naše služby žádané

  • PŘÍJEZD TECHNIKŮ(ZDARMA)
  • PROMĚŘENÍ ÚNIKŮ TEPLA(ZDARMA)
  • VÝMĚRA OBJEKTU(ZDARMA)
  • VYTVOŘENÍ ROZPOČTU(ZDARMA)
  • NÁVRH ŘEŠENÍ(ZDARMA)
  • CELKOVÁ KALKULACE(ZDARMA)
Domluvit schůzku
Novinky a aktuality
Proč foukaná izolace17.03.2017

Foukaná izolace Foukaná izolace je revoluční metodou v oblasti zateplování domů. Charakteristická je svým způsobem realizace i mnoha výhodami oproti běžným typům izolování. Toto..

Číst dále
Výhody zateplování17.03.2017

Způsob realizace izolace Za pomoci technologie foukané minerální izolace z čedičových vláken, disponuje velkým množstvím výhod a skvělých vlastností.  tkví..

Číst dále
Foukaná izolace pro zateplení střešní konstrukce23.01.2017

Jedny z nejvhodnějších střešních konstrukcí pro zateplení pomocí technologie foukaná izolace jsou vazníkové střešní konstrukce...

Číst dále
Přečtěte si, co o nás říkají naši zákazníci23.08.2016

Spokojenost našich zákazníků je vždy na prvním místě. Podívejte se na průběh našich realizací a především i na to, jak nás hodnotí naši zákazníci v sekci hodnocení společnosti..

Číst dále
Zobrazit všechny aktuality
Zadat poptávku Foukaná izolace - last minute výprodej
Tvorba webových stránek