Foukaná izolace Potřebujete poradit - foukaná izolace Machstav

Foukaná izolace je materiál, který se vyrábí buď z vyvřelé horniny (čedič, křemen), nebo z výběrového recyklovaného papíru. Odtud názvy minerální nebo celulózová. Tento způsob zateplení má celou řadu výhod. První přichází hned s aplikací. Izolace se z vozu před objektem „fouká“ hadicí přímo na místo určení, nevzniká nepořádek ani přebytečný odpad jako v ostatních případech, není potřeba nějaká zvláštní příprava. Celá realizace trvá pouze několik málo hodin a prostor je dokonale vyplněný. Tento materiál má výborné tepelně izolační vlastnosti, je objemově stálý, lehký, prodyšný, odolný proti škůdcům a vlhkosti, nenasákavý, nehořlavý (zvyšuje požární bezpečnost) a zdravotně nezávadný. Uplatnění najde ve všech typech objektů. Nejčastěji se používá do dutých konstrukcí, podlah, střech, na volnou plochu či pro složité konstrukce. Tento způsob zateplení je velice efektivní, variabilní, a má výborné vlastnosti. Kdo by čekal, že se to promítne na ceně, ten by se však zmýlil.

Foukaná izolace

Foukaná dutinová izolace

Foukaná izolace jako efektivní zateplení s roční úsporou až 40% výdajů za topení.

Foukaná izolace
Foukaná izolace

Zateplení plochá střecha

Zateplení domu s plochou střechou pomocí Machstav granulate IS - prvotřídní zateplovací technika metodou foukaná izolace.

Foukaná izolace
Proč si vybrat nás?

Proč jsou naše služby žádané

  • PŘÍJEZD TECHNIKŮ(ZDARMA)
  • PROMĚŘENÍ ÚNIKŮ TEPLA(ZDARMA)
  • VÝMĚRA OBJEKTU(ZDARMA)
  • VYTVOŘENÍ ROZPOČTU(ZDARMA)
  • NÁVRH ŘEŠENÍ(ZDARMA)
  • CELKOVÁ KALKULACE(ZDARMA)
Domluvit schůzku
Novinky a aktuality
Proč foukaná izolace17.03.2017

Foukaná izolace Foukaná izolace je revoluční metodou v oblasti zateplování domů. Charakteristická je svým způsobem realizace i mnoha výhodami oproti běžným typům izolování. Toto..

Číst dále
Výhody zateplování17.03.2017

Způsob realizace izolace Za pomoci technologie foukané minerální izolace z čedičových vláken, disponuje velkým množstvím výhod a skvělých vlastností.  tkví..

Číst dále
Foukaná izolace pro zateplení střešní konstrukce23.01.2017

Jedny z nejvhodnějších střešních konstrukcí pro zateplení pomocí technologie foukaná izolace jsou vazníkové střešní konstrukce...

Číst dále
Přečtěte si, co o nás říkají naši zákazníci23.08.2016

Spokojenost našich zákazníků je vždy na prvním místě. Podívejte se na průběh našich realizací a především i na to, jak nás hodnotí naši zákazníci v sekci hodnocení společnosti..

Číst dále
Zobrazit všechny aktuality
Zadat poptávku Foukaná izolace - last minute výprodej
Tvorba webových stránek