Foukaná izolace Potřebujete poradit - foukaná izolace Machstav

Způsob realizace izolace

Za pomoci technologie foukané minerální izolace z čedičových vláken, disponuje velkým množstvím výhod a skvělých vlastností. 

Výhody zateplování tkví především v:

–    úsporách financí
–    termoizolačních schopnostech
–    udržování příjemné teploty uvnitř i v období letních veder
–    protihlukových a voděodolných vlastnostech
–    zabraňování vzniku plísní
–    ochraně před škůdci
–    rychlé aplikaci bez vzniku odpadů

Zateplení domu i půdy bez nepořádku

Provádíme kvalitní zateplení pomocí foukané izolace. Tato metoda není vůbec složitá. Zateplíme jak dům tak půdu. Vše proběhne velmi rychle a nedojde k omezení normálního provozu Vaší firmy či domácnosti. Aplikace probíhá pomocí speciálních hadic, které vedou přímo z auta do montážního prostoru. Materiál je dodáván v pytlích, které se následně sypou do aplikačního stroje. V tomto speciálním stroji dojde k rozvláknění materiálu, který je za pomoci vzduchu hnán přímo do konstrukce. Je zřejmé, že tedy nedochází ke vzniku nějakých odřezků a odpadu, dochází k plnému využití materiálu. Nemusíte se bát, že se z Vaší domácnosti stane staveniště.

Izolace se  zavádí především ke snížení tepelných ztrát a kvůli odhlučňujícím schopnostem. V tomto oboru existuje řada různých typů izolací. Dělí se na protipožární, tepelné a zvukové. Náš revoluční materiál disponuje všemi těmito vlastnostmi.


Foukaná izolace je vhodná pro různé typy objektů. Mezi ty nejčastější patří:

–    rodinné domy
–    bytové domy
–    výrobní haly
–    administrativní budovy
–    zemědělské objekty
–    průmyslové objekty

Naši kvalifikovaní technici Vám zhotoví plán šitý na míru. Vhodným výběrem techniky izolace a izolačního materiálu Vám zaručujeme to nejlepší a nejkvalitnější provedení zateplení.    

Zateplení stropů

Dáváme přednost zateplení stropů, které zaručí nejúčinnější zateplení a největší úsporu nákladů na vytápění. Oproti výměně oken a izolování ostatních částí domu, totiž zamezují tzv komínovému efektu. Izolování stropů je velmi vhodné u přízemních domů se starými trámovými stropy. Tyto stropy se plní minerální vatou.  

Dalšími místy, které se obvykle izolují, jsou stěny. Stěny se zpravidla zateplují zevnitř nebo i zvenku. U starých domů se doporučuje venkovní izolace. Nevýhodou je, že vnitřní tepelná izolace je zakončena u rámů oken, stropu a u podlahy. V těchto kritických místech pak často dochází ke kondenzaci vlhkosti. Na takových místech pak vznikají plísně a dochází ke hnilobě trámů. Náš perfektní izolační materiál má vlastnosti, které Vás před těmito nepříjemnosti ochrání.

Cenově výhodnější je zateplení zvenku. Vzrůstá sice spotřeba materiálu, ale pokud je izolační vrstva dost silná, dojde tak k úplnému zabránění kondenzace vlhkosti.

Kvalitní izolace zamezí nejen tvorbě plísní, ale chrání dům a prodlužuje jeho životnost. V letním období udržuje uvnitř objektu příjemné klima.

Jak probíhá první kontakt

Před samotným začátkem izolace Vás nejprve navštíví náš technik, kterou odborně posoudí objekt a následně navrhne nejjednodušší a nejefektivnější řešení zateplení Vašeho rodinného či bytového domu, administrativního, zemědělského nebo průmyslového objektu, školy nebo haly. Technik poté určí nejen přesný postup práce, ale též vhodný izolační materiál. Před začátkem realizace Vás seznámí s přesnou kalkulací nákladů a průběhem celého projektu. Zateplení domu je to nejlepší investicí, pro kterou se nyní můžete rozhodnout.   

Návratnost investice do zateplení

Návratnost počáteční investice, se dle typů a rozměrů objektu, očekává během několika let. Investice do průměrného rodinného domu se zpravidla navrátí v časovém rozmezí mezi 3 – 5 lety. Zateplování je možné provádět i na fáze. Na začátku je nutné se zaměřit na strop, stropem dochází k největšímu úniku produkovaného tepla. Při realizaci nedojde k přerušení běžného chodu kanceláře, provozovny nebo domácnosti.

Neváhejte a domluvte si zdarma konzultaci s naším technikem, který Vám krok po kroku poradí s realizací zateplení. Uspořte do budoucna nemalé finanční prostředky.

Foukaná izolace

Foukaná dutinová izolace

Foukaná izolace jako efektivní zateplení s roční úsporou až 40% výdajů za topení.

Foukaná izolace
Foukaná izolace

Zateplení plochá střecha

Zateplení domu s plochou střechou pomocí Machstav granulate IS - prvotřídní zateplovací technika metodou foukaná izolace.

Foukaná izolace
Proč si vybrat nás?

Proč jsou naše služby žádané

  • PŘÍJEZD TECHNIKŮ(ZDARMA)
  • PROMĚŘENÍ ÚNIKŮ TEPLA(ZDARMA)
  • VÝMĚRA OBJEKTU(ZDARMA)
  • VYTVOŘENÍ ROZPOČTU(ZDARMA)
  • NÁVRH ŘEŠENÍ(ZDARMA)
  • CELKOVÁ KALKULACE(ZDARMA)
Domluvit schůzku
Novinky a aktuality
Proč foukaná izolace17.03.2017

Foukaná izolace Foukaná izolace je revoluční metodou v oblasti zateplování domů. Charakteristická je svým způsobem realizace i mnoha výhodami oproti běžným typům izolování. Toto..

Číst dále
Výhody zateplování17.03.2017

Způsob realizace izolace Za pomoci technologie foukané minerální izolace z čedičových vláken, disponuje velkým množstvím výhod a skvělých vlastností.  tkví..

Číst dále
Foukaná izolace pro zateplení střešní konstrukce23.01.2017

Jedny z nejvhodnějších střešních konstrukcí pro zateplení pomocí technologie foukaná izolace jsou vazníkové střešní konstrukce...

Číst dále
Přečtěte si, co o nás říkají naši zákazníci23.08.2016

Spokojenost našich zákazníků je vždy na prvním místě. Podívejte se na průběh našich realizací a především i na to, jak nás hodnotí naši zákazníci v sekci hodnocení společnosti..

Číst dále
Zobrazit všechny aktuality
Zadat poptávku Foukaná izolace - last minute výprodej
Tvorba webových stránek