Foukaná izolace Potřebujete poradit - foukaná izolace Machstav

Výhody a nevýhody

Není to však pouze cena, jež zaručuje foukané izolaci tak vysokou prodejnost. Dalším nezpochybnitelným faktem je také vysoká kvalita. Díky anorganickému původu je tato vata objemově a tvarově stálá a časem se nedeformuje. Ani po letech proto neztrácí svůj účel a zatepluje stejně kvalitně jako při prvních dnech po jejím nanesení. Pokud váš dům tedy nezastihne nějaká nečekaná pohroma, nebudete se již o tento problém muset nikdy víc znovu starat.

Jak již bylo řečeno, minerální vata nesaje vodu. Kromě už tak velice důležitého a zřejmého faktu, že na tento typ zateplení nemá počasí žádný vliv, je nutné připomenout také další ceněnou výhodu, která díky této vlastnosti vzniká, a to že je vata imunní proti veškerým plísním. Vata se navíc taví až při teplotě 2 000 stupňů, což z ní činní prakticky nehořlavou látku a stává se tak významnou bezpečtností složkou. Přiroda se zkrátka může snažit sebevíc, ale proti vašemu zateplení bude bezmocná.

Důvod nízké ceny

Důvodem nízké ceny je především levné a snadné zavedení. Pokud chcete zateplit strop nebo střechu, není nutné jí jakkoliv složitě rozebírat. Při aplikaci navíc nevzniká žádný prorež a zákazník tak zaplatí pouze za materiál, který byl skutečně využit a nemusí ani likvidovat žádný nepříjemný odpad. Značnou výhodou je také nízká hmotnost. Nemusíte se tedy bát, že by foukaná izolace nějakým razantním způsobem změnila váhovou koncepci vašeho bytu nebo domu a způsobila tak jakékoliv problémy.

Foukané izolace mají i své nevýhody. Tou největší je určitě fakt, že si svůj byt nemůžete zaizolovat sami. Vždycky budete potřebovat pomoc profesionála se svým nářadím. Opravdu není doporučováno, aby se o to domácí kutilové snažili na vlastní pěst, neboť je více než pravděpodobné, že nedosáhnou požadovaného účelu a naopak bude tato práce kontraproduktivní, neboť se špatně nafoukaná vata bude muset složitě odstraňovat.

Další nevýhodou je takzvané slehávání krátce po nanesení. Dobré firmy, jako je například naše společnost, si s tím dokáží poradit, proto se nedoporčujeme vyhledávat nejlevnější varianty pro tento typ zateplení. Je důležité, aby vata byla nanenesena opravdu kvalitně, teprve tehdy bude plnit požadovaný účel. Slehlá vata (která nevyplní úplně celý požadovaný prostor) samosebou také není špatný izolant, ale nedostanete z ní stoprocentní účinnost a vaše návratnost se tak o určitou dobu protáhne.

Foukaná izolace

Foukaná dutinová izolace

Foukaná izolace jako efektivní zateplení s roční úsporou až 40% výdajů za topení.

Foukaná izolace
Foukaná izolace

Zateplení plochá střecha

Zateplení domu s plochou střechou pomocí Machstav granulate IS - prvotřídní zateplovací technika metodou foukaná izolace.

Foukaná izolace
Proč si vybrat nás?

Proč jsou naše služby žádané

  • PŘÍJEZD TECHNIKŮ(ZDARMA)
  • PROMĚŘENÍ ÚNIKŮ TEPLA(ZDARMA)
  • VÝMĚRA OBJEKTU(ZDARMA)
  • VYTVOŘENÍ ROZPOČTU(ZDARMA)
  • NÁVRH ŘEŠENÍ(ZDARMA)
  • CELKOVÁ KALKULACE(ZDARMA)
Domluvit schůzku
Novinky a aktuality
Proč foukaná izolace17.03.2017

Foukaná izolace Foukaná izolace je revoluční metodou v oblasti zateplování domů. Charakteristická je svým způsobem realizace i mnoha výhodami oproti běžným typům izolování. Toto..

Číst dále
Výhody zateplování17.03.2017

Způsob realizace izolace Za pomoci technologie foukané minerální izolace z čedičových vláken, disponuje velkým množstvím výhod a skvělých vlastností.  tkví..

Číst dále
Foukaná izolace pro zateplení střešní konstrukce23.01.2017

Jedny z nejvhodnějších střešních konstrukcí pro zateplení pomocí technologie foukaná izolace jsou vazníkové střešní konstrukce...

Číst dále
Přečtěte si, co o nás říkají naši zákazníci23.08.2016

Spokojenost našich zákazníků je vždy na prvním místě. Podívejte se na průběh našich realizací a především i na to, jak nás hodnotí naši zákazníci v sekci hodnocení společnosti..

Číst dále
Zobrazit všechny aktuality
Zadat poptávku Foukaná izolace - last minute výprodej
Tvorba webových stránek