Foukaná izolace Potřebujete poradit - foukaná izolace Machstav

Výběr materiálu pro zateplení a izolaci

Při výběru izolačního materiálu musíme dbát na účel jeho použití a hlavní charakteristiky. Jinak bychom se nestačili divit například při pohledu na v nejlepším případě seškvařené polystyrenové desky.

Polystyren jako materiál vhodný pro zateplení

Polystyren – s jistotou nejpoužívanější tepelně-izolační materiál, milovaný pro svou snadnou manipulovatelnost a aplikovatelnost. Děli se na polystyren extrudovaný, který je pevnější a nesmršťuje se a polystyren expandovaný, který má malou objemovou hmotnost, ale při změnách teplot se jeho objem mění. Z důvodu požární ochrany se však smí montovat jen do výšky 22 metrů.

Pěnový polyuretan mezi stěny

Pěnový polyuretan – technologie vstříkávání rychletvrdnoucí pěny. Vhodná do vlhkých konstrukcí jako jsou střechy nebo mezistěny.

Minerální vlákna s nejlepšími výsledky

Minerální vlákna – skvělé akustické vlastnosti, nehořlavé a jedny z nejlepších paropropustných výsledků.

Izolace podlahy pomocí pěnového polyetylénu

Pro izolaci podlah a střech se nejčastěji aplikuje pružná fólie, tj. pěnový polyetylén. Tato fólie je efektivní při odhlučňování kroků. Velmi známým tepelně-izolačním materiálem je také perlit. Vulkanická hrubozrnná hornina, která se ve formě granulí přisypává za účelem zlepšení izolačních účinků do betonových směsí, malt či omítek.

Foukaná izolace

Foukaná dutinová izolace

Foukaná izolace jako efektivní zateplení s roční úsporou až 40% výdajů za topení.

Foukaná izolace
Foukaná izolace

Zateplení plochá střecha

Zateplení domu s plochou střechou pomocí Machstav granulate IS - prvotřídní zateplovací technika metodou foukaná izolace.

Foukaná izolace
Proč si vybrat nás?

Proč jsou naše služby žádané

  • PŘÍJEZD TECHNIKŮ(ZDARMA)
  • PROMĚŘENÍ ÚNIKŮ TEPLA(ZDARMA)
  • VÝMĚRA OBJEKTU(ZDARMA)
  • VYTVOŘENÍ ROZPOČTU(ZDARMA)
  • NÁVRH ŘEŠENÍ(ZDARMA)
  • CELKOVÁ KALKULACE(ZDARMA)
Domluvit schůzku
Novinky a aktuality
Proč foukaná izolace17.03.2017

Foukaná izolace Foukaná izolace je revoluční metodou v oblasti zateplování domů. Charakteristická je svým způsobem realizace i mnoha výhodami oproti běžným typům izolování. Toto..

Číst dále
Výhody zateplování17.03.2017

Způsob realizace izolace Za pomoci technologie foukané minerální izolace z čedičových vláken, disponuje velkým množstvím výhod a skvělých vlastností.  tkví..

Číst dále
Foukaná izolace pro zateplení střešní konstrukce23.01.2017

Jedny z nejvhodnějších střešních konstrukcí pro zateplení pomocí technologie foukaná izolace jsou vazníkové střešní konstrukce...

Číst dále
Přečtěte si, co o nás říkají naši zákazníci23.08.2016

Spokojenost našich zákazníků je vždy na prvním místě. Podívejte se na průběh našich realizací a především i na to, jak nás hodnotí naši zákazníci v sekci hodnocení společnosti..

Číst dále
Zobrazit všechny aktuality
Zadat poptávku Foukaná izolace - last minute výprodej
Tvorba webových stránek