Foukaná izolace Potřebujete poradit - foukaná izolace Machstav

Informačně hodnotná videa

Foukaná dutinová izolace do stropů

Zateplení střechy aneb jak lze zateplit strop, který nemá dutinu s možností pohybu po stropní konstrukci. Distanční podlahový systém neboli rošt lze sestavit za pár hodin (100m2 za cca 3 hodiny). Pro kvalitní zateplení stropů pomocí foukané izolace je použit Machstav Granulate IS, který díky speciálnímu patentovanému složení dokonale izoluje. Společnost Machstav s.r.o. je jediná firma na trhu, která tento materiál na foukanou izolaci používá. V případě izolace pomocí skelného vlákna, je použit materiál od společnosti Knauf. Výběr materiálu úzce závisí na typu a posouzení objektu, které technici společnosti Machstav poskytují zájemcům ZDARMA.

Zateplení domu s plochou střechou

Domy s plochou střechou se stavěli na počátku 70.-80. let, samozřejmě ani v dnešní době není plochá střecha nic výjimečného. Střecha tohoto domu je nejen náročná na údržbu, ale také na zateplení. V zimním období se tento řadový dům špatně vytápí, protože většina tepla uteče ven, takže obyvatelé domu zbytečně platí vysoké částky za energie.

Domy s plochou střechou - Číst dále

Zateplení střechy a podlahový rošt DPS

Nevíte jak vhodně zateplit strop, který nemá dutinu? Pak právě Vám je určeno následující video, kde se dozvíte, jak se dá řešit zateplení stropu bez dutiny. Další skvělou výhodou u tohoto typu zateplení je, že zůstane zachována možnost volného pohybu po stropu. Naše firma zateplení provádí následujícím způsobem.

Zateplení střechy a podlahový rošt DPS - Číst dále

Zateplení střechy pomocí sendvičových panelů

Zateplení a tepelná izolace pomocí sendvičových panelů

Velmi využívané zateplení u průmyslových, zemědělských a skladových prostor. Montáž zateplení je rychlé a efektivní. Díky zateplení získáte dokonale tepelně izolovanou budovu. Zateplení budovy je levné a praktické. Nehořlavé sendvičové panely dokonale ochrání Vaši budovu i sklad. Zateplení pomocí sendvičovch panelů s vysokým efektem. Kalkulace, včetně proměření úniků zcela zdarma.

Foukaná izolace

Foukaná dutinová izolace

Foukaná izolace jako efektivní zateplení s roční úsporou až 40% výdajů za topení.

Foukaná izolace
Foukaná izolace

Zateplení plochá střecha

Zateplení domu s plochou střechou pomocí Machstav granulate IS - prvotřídní zateplovací technika metodou foukaná izolace.

Foukaná izolace
Proč si vybrat nás?

Proč jsou naše služby žádané

  • PŘÍJEZD TECHNIKŮ(ZDARMA)
  • PROMĚŘENÍ ÚNIKŮ TEPLA(ZDARMA)
  • VÝMĚRA OBJEKTU(ZDARMA)
  • VYTVOŘENÍ ROZPOČTU(ZDARMA)
  • NÁVRH ŘEŠENÍ(ZDARMA)
  • CELKOVÁ KALKULACE(ZDARMA)
Domluvit schůzku
Novinky a aktuality
Proč foukaná izolace17.03.2017

Foukaná izolace Foukaná izolace je revoluční metodou v oblasti zateplování domů. Charakteristická je svým způsobem realizace i mnoha výhodami oproti běžným typům izolování. Toto..

Číst dále
Výhody zateplování17.03.2017

Způsob realizace izolace Za pomoci technologie foukané minerální izolace z čedičových vláken, disponuje velkým množstvím výhod a skvělých vlastností.  tkví..

Číst dále
Foukaná izolace pro zateplení střešní konstrukce23.01.2017

Jedny z nejvhodnějších střešních konstrukcí pro zateplení pomocí technologie foukaná izolace jsou vazníkové střešní konstrukce...

Číst dále
Přečtěte si, co o nás říkají naši zákazníci23.08.2016

Spokojenost našich zákazníků je vždy na prvním místě. Podívejte se na průběh našich realizací a především i na to, jak nás hodnotí naši zákazníci v sekci hodnocení společnosti..

Číst dále
Zobrazit všechny aktuality
Zadat poptávku Foukaná izolace - last minute výprodej
Tvorba webových stránek