Foukaná izolace Potřebujete poradit - foukaná izolace Machstav

Ve znamení foukané izolace s vyhodnocením ve 26 a 27. týdnu

26. týden je posledním týdnem měsíce červen a zároveň posledním týdnem 1. poloviny roku 2012. Za první pololetí jsme pro Vás naše zákazníky zateplili více než 200 objektů různého zařazení – rodinné domy, bytové domy, školy, administrativní budovy atd. Jednotlivé realizace byly v rozsahu od 1m3 izolace až po více než 1.500m3. Pro naši společnost není žádný zákazník příliš malý, abychom po něm požadovali nesmyslně vysokou cenu za zaizolování byť jen 1 m3, protože i ten 1m3 izolace může přinést zákazníkovi velký užitek. Naším krédem je vždy spokojený zákazník a nezáleží na tom, kolik u nás objednal m3 izolace! O spokojenosti našich zákazníků s naší prací se více dozvíte na: http://www.foukana-izolace-machstav.cz/napsali-o-nas/

Druhá polovina roku a tvrdý boj s konkurencí

Do druhé poloviny roku vstupujeme s velkým závazkem – pokračovat a rozšiřovat řady spokojených zákazníků po celé České republice navzdory všem klackům, které se nám snaží konkurenční společnosti házet pod nohy. Věřte, že nás naše práce baví a nenecháme si ji otrávit závistí a zlobou lidí z konkurenčních firem odvádějících nekvalitní až podvodné práce! Není nic lepšího, než pochvala od spokojeného zákazníka. Jedna pochvala od Vás spokojených zákazníků vynahradí 10 pomluv, lží a polopravd, zejména od těch větších a dražších firem než je naše společnost!

Jsme hrdi na to, co jsme dokázali

Za naší práci, kolegy, spolupracovníky, izolační materiály (všechny MAJÍ CERTIFIKÁTY dle norem České republiky i Evropské unie), služby atd. se nestydíme! Naopak jsme na to, co jsme dokázali, patřičně hrdí!

Jménem všech spolupracovníku společnosti Machstav přejeme Vám všem krásnou a pohodovou dovolenou a budeme se těšit na shledání při realizaci zateplení vašich objektů.

27. týden 2012 v tradičním duchu izolace

V prvním prázdninovém týdnu jsme aplikovali přes 200m3 izolace. Dalo by se napsat, že již v tradičním složení – rodinné domy, bytový dům, zateplení střechy pro stavební společnost a podobně.

Foukaná izolace

Foukaná dutinová izolace

Foukaná izolace jako efektivní zateplení s roční úsporou až 40% výdajů za topení.

Foukaná izolace
Foukaná izolace

Zateplení plochá střecha

Zateplení domu s plochou střechou pomocí Machstav granulate IS - prvotřídní zateplovací technika metodou foukaná izolace.

Foukaná izolace
Proč si vybrat nás?

Proč jsou naše služby žádané

  • PŘÍJEZD TECHNIKŮ(ZDARMA)
  • PROMĚŘENÍ ÚNIKŮ TEPLA(ZDARMA)
  • VÝMĚRA OBJEKTU(ZDARMA)
  • VYTVOŘENÍ ROZPOČTU(ZDARMA)
  • NÁVRH ŘEŠENÍ(ZDARMA)
  • CELKOVÁ KALKULACE(ZDARMA)
Domluvit schůzku
Novinky a aktuality
Proč foukaná izolace17.03.2017

Foukaná izolace Foukaná izolace je revoluční metodou v oblasti zateplování domů. Charakteristická je svým způsobem realizace i mnoha výhodami oproti běžným typům izolování. Toto..

Číst dále
Výhody zateplování17.03.2017

Způsob realizace izolace Za pomoci technologie foukané minerální izolace z čedičových vláken, disponuje velkým množstvím výhod a skvělých vlastností.  tkví..

Číst dále
Foukaná izolace pro zateplení střešní konstrukce23.01.2017

Jedny z nejvhodnějších střešních konstrukcí pro zateplení pomocí technologie foukaná izolace jsou vazníkové střešní konstrukce...

Číst dále
Přečtěte si, co o nás říkají naši zákazníci23.08.2016

Spokojenost našich zákazníků je vždy na prvním místě. Podívejte se na průběh našich realizací a především i na to, jak nás hodnotí naši zákazníci v sekci hodnocení společnosti..

Číst dále
Zobrazit všechny aktuality
Zadat poptávku Foukaná izolace - last minute výprodej
Tvorba webových stránek