Úspora za vytápění

Zajímalo by Vás, kolik ušetříte ročně za tepelné energie v bytovém nebo rodinném domě? Pak právě Vám je určen tento článek, který je zaměřen na úsporu energií. Jsme odborníky přes zateplování veškerých objektů nejen rodinných či bytových domů, zaměřujeme se také například na výrobní haly, skladovací prostory s nároky na tpelnou stabilitu, administrativní budovy a zemědělské provozy. každý objekt má svá specifika a nároky, proto je třeba ke každému ivestorovi a jeho požadavkům přistupovat individuálně!

Jak jednoduše zjistím úsporu po zateplení domu?

Pokud hodláte zjistit přesnou úsporu za teplo, je nutné znát přesně výchozí stav objektu. Tedy vyhotovit přesný energetický audit. Energetický audit je bohužel finančně náročný, dokonce mnohdy cena za audit převýší náklady, které je nutné investovat do tepelné izolace stropu či střechy. V oboru tepelné izolace objektů máme nejen dlouhodobé zkušenosti, ale především kvalitní výsledky. Abychom se dostali na jasná čísla bez nutnosti vytvoření energetického auditu, použiji zde čísla, které po zkušenostech s naší tepelnou izolací uvádějí naši zákazníci.

Jak ušetřit za energie?

Otázku jak ušetřit za energie nebo jak ušetřit za topení si jistě už položil každý. Zima začíná každým rokem dříve, proto najít vhodné řešení problému jak ušetřit za topení je zcela jistě na místě. Bez pomoci odborníků se však většinou neobejdeme. Proto je tu pro Vás firma Machstav, která nejen že poskytne odpovědi na tyto otázky, ale také například vhodně poradí, jak ušetřit za energie.

Úspora za vytápění - elektřina

Elektřina: Vytápění elektřinou je v dnešní době velmi nákladné. Po zateplení střechy nebo stropu dosahuje úspora za elektřinu 25 – 40 % tento fakt potvrzují také zkušenosti našich zákazníků. Návratnost investic vydaných za izolaci stropu či střechy získáte zpět díky velmi vysokým cenám elektřiny za dva až tři roky od pořízení kvalitní tepelné izolace. Výhoda tepelné izolace je především úspora za elektřinu. Nižší náklady na vytápění se při neustále se zvedajících cenách elektřiny do budoucna mnohonásobně vyplatí.

Úspora za vytápění - plyn

Plyn: V domech, které izolujeme, je plyn nejrozšířenější způsob vytápění. Plyn je také v dnešní době poměrně drahý, takže úspora za plyn je po zateplení stropu nebo střechy velmi znatelná naši zákazníci uvádějí, že úspora za plyn při vytápění domu dosahuje 25 – 40 %. Investice vynaložená za tepelnou izolaci se Vám vrátí do čtyř až pěti let. Hlavní výhodou tepelné izolace při topení plynem jsou nižší náklady za vytápění.

Úspora za vytápění - tuhá paliva

Tuhá paliva: Tento způsob vytápění je v dnešní době nejlevnější, zvláště pokud topíte dřevem. Úspora za tuhá paliva při zateplení stropu nebo střechy se pohybuje v rozmezí od 25 do 40%, takže úspora za tuhá paliva je určitě znatelná. Investice vynaložená do zateplení domu se Vám stejně jako u plynu vrátí na energiích během čtyř až pěti let. U tohoto způsobu vytápění jsou dvě hlavní výhody, nejenže snížíte své náklady na vytápění, ale také není nutné chystat tolik m3 dřeva na zimu což je skvělé, protože ušetříte velmi mnoho času.

Jak ušetřit za topení?

Ceny energií stoupají stále vzhůru a do budoucna ještě mnohonásobně porostou, tepelná izolace je tak zcela jistě správným řešením, pokud přemýšlíte, jak ušetřit za energie, nebo třeba jak ušetřit za topení. Pořízením kvalitní izolace můžete pouze získat, protože vydaná investice se Vám do několika let vrátí a poté pouze šetříte. V porovnání s návratností fasády je zateplení stropní konstrukce tou nejsnadnější a nejefektivnější volbou. Tím, že se ceny za energie neustále zvyšují, úspora za elektřinu či úspora za plyn se mnohonásobně vyplatí. Topit na tuhá paliva je sice nejlevnější řešení, ale proč by nemohla být tato úspora za tuhá paliva ještě mnohem vyšší? Šetřit se přeci vyplatí vždy. Hledáte li kvalitní a levné řešení pro izolaci stropu či střechy, pak je pro Vás ideální například foukaná izolace, která svým uživatelům přináší velmi mnoho výhod. Po aplikaci této izolace nevznikají tepelné mosty, které mohou být v budoucnu problémem a mohou být skryty za výskytem vlhkých rohů, plísní a hub na stropech, či dřevěných částech krovu, nebo stropu. Aplikace foukané izolace je velmi rychlá. Zateplení stropu o velikosti 100m2 provádíme běžně za tři až čtyři hodiny. Pokud se rozhodnete pro zateplení domu, prodejny či haly, kontaktujte nás. Naši odborní pracovníci Vám vhodně poradí například s tím, jaký typ izolace zvolit pro Váš dům či výrobní halu mimo jiné také navrhnou, vhodné řešení tepelné izolace. Takže neváhejte a izolujte své domy,  haly a jiné provozy, čím dříve tyto prostory zateplíte, tím rychleji ušetříte na předražených energiích!

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY VE FOUKANÉ IZOLACI

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Poctivá česká foukaná izolace dokáže snížit náklady na vytápění až o 40% a to za pouhé 4 hodiny.

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace