Foukaná izolace Potřebujete poradit - foukaná izolace Machstav

TOP - zkratka pro označení kolegy a spolupracovníka Machstavu znamenající TECHNICKO-OBCHODNÍ PORADCE. TECHNICKO, protože v první řadě je odborníkem na veškeré druhy izolačních materiálů, technicky zdatný v oboru stavebních izolací a zná a umí rozeznat jednotlivé stavební konstrukce stropů a střech vhodných pro zateplení a využití jednotlivých druhů izolací. Dále umí poradit jak z nevhodné konstrukce pro zateplení vytvořit vhodnou. OBCHODNÍ, protože dokáže se zákazníkem dojednat objednávku a smlouvu o dílo a celou zakázku přivést až do fáze realizace. PORADCE, protože v neposlední řadě dokáže bezplatně a nezávazně poradit jak odstranit spoustu negativních problémů způsobených špatným stavem původního zateplení – tvorba plísní, kondenzace vodních par apod. Je Vaším rádcem a poradí jaký způsob zateplení je pro Vás nejpřínosnější – vynaložené prostředky, přínosy, návratnost.

Foukaná izolace

Foukaná dutinová izolace

Foukaná izolace jako efektivní zateplení s roční úsporou až 40% výdajů za topení.

Foukaná izolace
Foukaná izolace

Zateplení plochá střecha

Zateplení domu s plochou střechou pomocí Machstav granulate IS - prvotřídní zateplovací technika metodou foukaná izolace.

Foukaná izolace
Proč si vybrat nás?

Proč jsou naše služby žádané

  • PŘÍJEZD TECHNIKŮ(ZDARMA)
  • PROMĚŘENÍ ÚNIKŮ TEPLA(ZDARMA)
  • VÝMĚRA OBJEKTU(ZDARMA)
  • VYTVOŘENÍ ROZPOČTU(ZDARMA)
  • NÁVRH ŘEŠENÍ(ZDARMA)
  • CELKOVÁ KALKULACE(ZDARMA)
Domluvit schůzku
Novinky a aktuality
Proč foukaná izolace17.03.2017

Foukaná izolace Foukaná izolace je revoluční metodou v oblasti zateplování domů. Charakteristická je svým způsobem realizace i mnoha výhodami oproti běžným typům izolování. Toto..

Číst dále
Výhody zateplování17.03.2017

Způsob realizace izolace Za pomoci technologie foukané minerální izolace z čedičových vláken, disponuje velkým množstvím výhod a skvělých vlastností.  tkví..

Číst dále
Foukaná izolace pro zateplení střešní konstrukce23.01.2017

Jedny z nejvhodnějších střešních konstrukcí pro zateplení pomocí technologie foukaná izolace jsou vazníkové střešní konstrukce...

Číst dále
Přečtěte si, co o nás říkají naši zákazníci23.08.2016

Spokojenost našich zákazníků je vždy na prvním místě. Podívejte se na průběh našich realizací a především i na to, jak nás hodnotí naši zákazníci v sekci hodnocení společnosti..

Číst dále
Zobrazit všechny aktuality
Zadat poptávku Foukaná izolace - last minute výprodej
Tvorba webových stránek