TOP - zkratka pro označení kolegy a spolupracovníka Machstavu znamenající TECHNICKO-OBCHODNÍ PORADCE. TECHNICKO, protože v první řadě je odborníkem na veškeré druhy izolačních materiálů, technicky zdatný v oboru stavebních izolací a zná a umí rozeznat jednotlivé stavební konstrukce stropů a střech vhodných pro zateplení a využití jednotlivých druhů izolací. Dále umí poradit jak z nevhodné konstrukce pro zateplení vytvořit vhodnou. OBCHODNÍ, protože dokáže se zákazníkem dojednat objednávku a smlouvu o dílo a celou zakázku přivést až do fáze realizace. PORADCE, protože v neposlední řadě dokáže bezplatně a nezávazně poradit jak odstranit spoustu negativních problémů způsobených špatným stavem původního zateplení – tvorba plísní, kondenzace vodních par apod. Je Vaším rádcem a poradí jaký způsob zateplení je pro Vás nejpřínosnější – vynaložené prostředky, přínosy, návratnost.

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY VE FOUKANÉ IZOLACI

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace