Foukaná izolace Potřebujete poradit - foukaná izolace Machstav

Lyžování a lokalizace tepelných ztrát - 4.týden 2012

Čtvrtý týden byl volnější, protože kolegové z realizace si vybrali každý pár dní volaná a jeli lyžovat. Proto jsme na tento týden naplánovali pouze něco mále přes 150m3 izolace. Převážně v Praze a okolí v rodinných domech a ještě bez žádných přípravných prací.

O to více se činil náš obchodní tým, který najel na plné obrátky a maximálně využil svých termokamer k lokalizaci tepelných ztrát námi posuzovaných objektů. Podařilo se nám podepsat smlouvu o dílo s bytovým domem v Chomutově na dodávku a montáž 250m2 DPS a 75m3 izolace. Uspěli jsme z celkového počtu 12 uchazečů. Nebyli jsme ani nejlevnější ani nejdražší, ale dokázali jsme zákazníkovi garantovat komplexní službu, poctivými objemovými hmotnostmi dodaných izolací a promyšleným způsobem dodané nové podlahy ve velmi krátkém termínu dodání. O průběhu realizace budete informováni. Ta je naplánovaná na poslední dny měsíce února 2012.

Foukaná izolace

Foukaná dutinová izolace

Foukaná izolace jako efektivní zateplení s roční úsporou až 40% výdajů za topení.

Foukaná izolace
Foukaná izolace

Zateplení plochá střecha

Zateplení domu s plochou střechou pomocí Machstav granulate IS - prvotřídní zateplovací technika metodou foukaná izolace.

Foukaná izolace
Proč si vybrat nás?

Proč jsou naše služby žádané

  • PŘÍJEZD TECHNIKŮ(ZDARMA)
  • PROMĚŘENÍ ÚNIKŮ TEPLA(ZDARMA)
  • VÝMĚRA OBJEKTU(ZDARMA)
  • VYTVOŘENÍ ROZPOČTU(ZDARMA)
  • NÁVRH ŘEŠENÍ(ZDARMA)
  • CELKOVÁ KALKULACE(ZDARMA)
Domluvit schůzku
Novinky a aktuality
Proč foukaná izolace17.03.2017

Foukaná izolace Foukaná izolace je revoluční metodou v oblasti zateplování domů. Charakteristická je svým způsobem realizace i mnoha výhodami oproti běžným typům izolování. Toto..

Číst dále
Výhody zateplování17.03.2017

Způsob realizace izolace Za pomoci technologie foukané minerální izolace z čedičových vláken, disponuje velkým množstvím výhod a skvělých vlastností.  tkví..

Číst dále
Foukaná izolace pro zateplení střešní konstrukce23.01.2017

Jedny z nejvhodnějších střešních konstrukcí pro zateplení pomocí technologie foukaná izolace jsou vazníkové střešní konstrukce...

Číst dále
Přečtěte si, co o nás říkají naši zákazníci23.08.2016

Spokojenost našich zákazníků je vždy na prvním místě. Podívejte se na průběh našich realizací a především i na to, jak nás hodnotí naši zákazníci v sekci hodnocení společnosti..

Číst dále
Zobrazit všechny aktuality
Zadat poptávku Foukaná izolace - last minute výprodej
Tvorba webových stránek