Foukaná izolace Potřebujete poradit - foukaná izolace Machstav

Tepelná izolace zvyšuje hodnotu objektu a také chrání nízkoenergetické stavby před opotřebením

Jaké mají výhody nízkoenergetické stavby? Bydlení v těchto domech přináší o polovinu vyšší úsporu energií než bydlení v klasických domech s tepelnou izolací. V současné době vyžaduje každý dům tepelnou izolaci, nejenže výrazně snížíte roční náklady na vytápění objektů, ale kromě toho získáte ještě mnoho dalších výhod, které jistě oceníte. Tepelná izolace je pro dům jako další vrstva materiálu, která dům chrání nejen před opotřebením, ale také zvyšuje jeho hodnotu. Nízkoenergetické stavby vyžadují vyšší počáteční investici.

Porovnání klasické stavby a nízkoenergetické stavby

V porovnání s klasickým obytným domem mají nízkoenergetické stavby o patnáct procent vyšší pořizovací cenu. Nízkoenergetické objekty vyžadují velmi kvalitní izolační materiály. Při stavbě těchto domů musí být dodrženo několik základních pravidel, které nesmí být porušeny.

Pasivní domy

Pasivní domy uživatelům nabízí nejen kvalitní, ale také komfortní bydlení. Úspora energií v těchto domech je tak výrazná, že zvýšené náklady na výstavbu se uživatelům velmi brzy vrátí.

Tepelnou izolací eliminujeme tepelné ztráty u nízkoenergetických domů

Zvyšování energií je v současné době strašákem mnoha lidí. Nechcete-li platit přehnaně vysoké faktury za drahé energie, pak neváhejte a kontaktujte společnost Machstav, která Vám pomůže tento problém vyřešit. Společnost Machstav instaluje na objekty dodatečnou tepelnou izolaci, ale také se dále zaměřuje na snižování energetické náročnosti jednotlivých objektů. Nízkoenergetické stavby jsou vytápěny nuceným větráním. Domy by měly mít velká okna v zimním období otevřená k jihu, protože v tomto období je Slunce nízko, takže je zamezeno tepelným ztrátám.

Problémy s přehříváním místností

V letním období je však nutné dát pozor na přehřívání místností. V letním období tak tedy na řadu přicházejí stínící systémy v podobě lamel, které při letní vysoké poloze Slunce vrhají příjemný stín. Potřebnou izolaci v letním období, pak zajistí správná okna. Nízkoenergetické stavby jsou do budoucna jistotou finančního zhodnocení na rozdíl od běžných domů.

Foukaná izolace

Foukaná dutinová izolace

Foukaná izolace jako efektivní zateplení s roční úsporou až 40% výdajů za topení.

Foukaná izolace
Foukaná izolace

Zateplení plochá střecha

Zateplení domu s plochou střechou pomocí Machstav granulate IS - prvotřídní zateplovací technika metodou foukaná izolace.

Foukaná izolace
Proč si vybrat nás?

Proč jsou naše služby žádané

  • PŘÍJEZD TECHNIKŮ(ZDARMA)
  • PROMĚŘENÍ ÚNIKŮ TEPLA(ZDARMA)
  • VÝMĚRA OBJEKTU(ZDARMA)
  • VYTVOŘENÍ ROZPOČTU(ZDARMA)
  • NÁVRH ŘEŠENÍ(ZDARMA)
  • CELKOVÁ KALKULACE(ZDARMA)
Domluvit schůzku
Novinky a aktuality
Proč foukaná izolace17.03.2017

Foukaná izolace Foukaná izolace je revoluční metodou v oblasti zateplování domů. Charakteristická je svým způsobem realizace i mnoha výhodami oproti běžným typům izolování. Toto..

Číst dále
Výhody zateplování17.03.2017

Způsob realizace izolace Za pomoci technologie foukané minerální izolace z čedičových vláken, disponuje velkým množstvím výhod a skvělých vlastností.  tkví..

Číst dále
Foukaná izolace pro zateplení střešní konstrukce23.01.2017

Jedny z nejvhodnějších střešních konstrukcí pro zateplení pomocí technologie foukaná izolace jsou vazníkové střešní konstrukce...

Číst dále
Přečtěte si, co o nás říkají naši zákazníci23.08.2016

Spokojenost našich zákazníků je vždy na prvním místě. Podívejte se na průběh našich realizací a především i na to, jak nás hodnotí naši zákazníci v sekci hodnocení společnosti..

Číst dále
Zobrazit všechny aktuality
Zadat poptávku Foukaná izolace - last minute výprodej
Tvorba webových stránek