Foukaná izolace Potřebujete poradit - foukaná izolace Machstav

Společnost Machstav provádí zateplení bytových domů za přijatelnou pořizovací cenu

Tepelná izolace chrání Vaše obydlí před změnami teplot. V zimním období brání Váš dům před ztrátami tepla a v létě naopak drží v místnostech pod střechou jedno stálé klima, takže nedochází k přehřívání místností. Zateplení bytových domů výrazně nezasáhne Váš rodinný rozpočet, protože po zateplení Vašeho domu ušetříte dle velikosti tepelně izolovaného objektu minimálně třicet procent z ročních nákladů na vytápění. Kdy se mi vydaná investice do tepelné izolace vrátí? Návratnost investice je individuální nicméně obecně platí, že investice do zateplení bytového domu o standardní velikosti můžete očekávat přibližně do pěti let.

Proč v současné době řešit zateplení bytových domů?

Stejně tak jako u každého domu i u bytového je nutné řešit tepelnou izolaci, která obyvatele domu ochrání před zbytečnými tepelnými úniky, které dosahují minimálně třiceti procent ročních nákladů na vytápění objektu. Zateplení bytových domů přináší uživatelům domu, kromě úspory mnoho dalších výhod, které jistě ocení. Po zateplení bytových domů uživatelé přestanou řešit vznikající plísně, které jsou pro zdraví člověka velmi nepříjemné. Po zateplení také nedochází ani k minimálním tepelným mostům, protože profesionálové ze společnosti Machstav navrhují řešení každému objektu individuálně.

Prodloužení životnosti objektu pomocí foukané izolace!

Skvělým faktem na tepelné izolaci je, že prodlužuje životnost objektu a také zvyšuje jeho prodejní hodnotu. Na zateplení bytových domů nelze ztratit, ale pouze získat mnohé výhody. Vydaná investice se Vám do několika let vrátí na úspoře energií.

Kterou část objektu bych měl izolovat nejdříve?

Teplo stoupá vždy od podlahy směrem vzhůru, proto také k nejvyšším tepelným ztrátám dochází stropem, proto je na místě, pokud nejdříve zateplíte strop a až poté další části domu, které samozřejmě izolaci také vyžadují. Zateplení stropu vyžaduje nejnižší investici, ale nabízí nejvyšší úsporu tepla.

Co se stane, pokud se zaměřím nejprve na ostatní části domu a až následovně na strop?

Tím, že k nejvyšším ztrátám tepla dochází stropem, tak pokud ho zateplíte až v posledním kroku, vytvoříte si ve svém domě takzvaný „komínový efekt“ a zateplení ostatních částí domu Vám nepřinese tak vysoký výsledek jako v případě, že nejprve zateplíte strop. Zateplení bytových domů je v současné době standard, který Vám skvěle pomáhá v boji s předraženými energiemi. V minulosti nebyl na zateplení bytových domů kladen důraz, protože energie byly levné. V současné době jsou ceny energií neskutečně vysoké a do budoucna lze očekávat jejich zvýšení proto je na místě začít tepelnou izolaci urychleně řešit, protože čím dříve svůj dům zateplíte, tím dříve začínáte šetřit!

Foukaná izolace

Foukaná dutinová izolace

Foukaná izolace jako efektivní zateplení s roční úsporou až 40% výdajů za topení.

Foukaná izolace
Foukaná izolace

Zateplení plochá střecha

Zateplení domu s plochou střechou pomocí Machstav granulate IS - prvotřídní zateplovací technika metodou foukaná izolace.

Foukaná izolace
Proč si vybrat nás?

Proč jsou naše služby žádané

  • PŘÍJEZD TECHNIKŮ(ZDARMA)
  • PROMĚŘENÍ ÚNIKŮ TEPLA(ZDARMA)
  • VÝMĚRA OBJEKTU(ZDARMA)
  • VYTVOŘENÍ ROZPOČTU(ZDARMA)
  • NÁVRH ŘEŠENÍ(ZDARMA)
  • CELKOVÁ KALKULACE(ZDARMA)
Domluvit schůzku
Novinky a aktuality
Proč foukaná izolace17.03.2017

Foukaná izolace Foukaná izolace je revoluční metodou v oblasti zateplování domů. Charakteristická je svým způsobem realizace i mnoha výhodami oproti běžným typům izolování. Toto..

Číst dále
Výhody zateplování17.03.2017

Způsob realizace izolace Za pomoci technologie foukané minerální izolace z čedičových vláken, disponuje velkým množstvím výhod a skvělých vlastností.  tkví..

Číst dále
Foukaná izolace pro zateplení střešní konstrukce23.01.2017

Jedny z nejvhodnějších střešních konstrukcí pro zateplení pomocí technologie foukaná izolace jsou vazníkové střešní konstrukce...

Číst dále
Přečtěte si, co o nás říkají naši zákazníci23.08.2016

Spokojenost našich zákazníků je vždy na prvním místě. Podívejte se na průběh našich realizací a především i na to, jak nás hodnotí naši zákazníci v sekci hodnocení společnosti..

Číst dále
Zobrazit všechny aktuality
Zadat poptávku Foukaná izolace - last minute výprodej
Tvorba webových stránek