Foukaná izolace Potřebujete poradit - foukaná izolace Machstav

V 16. týdnu jsme se realizačně přehoupli přes 200 dodaných m3 izolace. Skladba zakázek byla velmi pestrá. Přes rodinné domy, administrativní budovu menší výrobní společnosti na Vysočině, výrobní halu podniku na jižní Moravě až po zateplení dutin speciální konstrukce. U rodinných domů jsem izolovali převážně z ECO materiálu do dutin trámových stropů. Pro zateplení hal využíváme Machstav Granulate IS pro jeho vyšší objemovou hmotnost, která zákazníkům zaručuje lepší izolační vlastnosti.

17. týden byl ve znamení izolování dlouhodobě domluvených akcí, které naši technici měli objednané z minulých měsíců. Za rozebrání stojí zakázka z východních Čech. Na této akci jsme zateplovali vodorovný podhled víceúčelově využívané haly o celkovém objemu 250m3. Na realizaci jsme využili materiál Machstav Granulate IS a zákazníkovi jsme garantovali dodanou objemovou hmotnost. Jak zákazník zjistí dodané množství izolace? Přepočítáme za přítomnosti zákazníka spotřebované balení izolace. K této zakázce jsme ještě přidali několik rodinných domů s typickou skladbou střech a stropů. Dále jsme začali zateplovat stropy penzionu v jižních Čechách.

Foukaná izolace

Foukaná dutinová izolace

Foukaná izolace jako efektivní zateplení s roční úsporou až 40% výdajů za topení.

Foukaná izolace
Foukaná izolace

Zateplení plochá střecha

Zateplení domu s plochou střechou pomocí Machstav granulate IS - prvotřídní zateplovací technika metodou foukaná izolace.

Foukaná izolace
Proč si vybrat nás?

Proč jsou naše služby žádané

  • PŘÍJEZD TECHNIKŮ(ZDARMA)
  • PROMĚŘENÍ ÚNIKŮ TEPLA(ZDARMA)
  • VÝMĚRA OBJEKTU(ZDARMA)
  • VYTVOŘENÍ ROZPOČTU(ZDARMA)
  • NÁVRH ŘEŠENÍ(ZDARMA)
  • CELKOVÁ KALKULACE(ZDARMA)
Domluvit schůzku
Novinky a aktuality
Proč foukaná izolace17.03.2017

Foukaná izolace Foukaná izolace je revoluční metodou v oblasti zateplování domů. Charakteristická je svým způsobem realizace i mnoha výhodami oproti běžným typům izolování. Toto..

Číst dále
Výhody zateplování17.03.2017

Způsob realizace izolace Za pomoci technologie foukané minerální izolace z čedičových vláken, disponuje velkým množstvím výhod a skvělých vlastností.  tkví..

Číst dále
Foukaná izolace pro zateplení střešní konstrukce23.01.2017

Jedny z nejvhodnějších střešních konstrukcí pro zateplení pomocí technologie foukaná izolace jsou vazníkové střešní konstrukce...

Číst dále
Přečtěte si, co o nás říkají naši zákazníci23.08.2016

Spokojenost našich zákazníků je vždy na prvním místě. Podívejte se na průběh našich realizací a především i na to, jak nás hodnotí naši zákazníci v sekci hodnocení společnosti..

Číst dále
Zobrazit všechny aktuality
Zadat poptávku Foukaná izolace - last minute výprodej
Tvorba webových stránek