Foukaná izolace Potřebujete poradit - foukaná izolace Machstav
Šikminy Š - označení pro způsob zateplení do takového typu konstrukce, kde je izolace nafoukaná do dutiny s jakýmkoliv sklonem. Způsob aplikace je velmi různorodý a závisí vždy na konkrétním způsobu konstrukčního složení šikminy. Některé šikminy se dají izolovat ze zhora z malého půdního prostoru kdy je do takové šikminy vidět. To je typické pro rodinné domy se sedlovou střechou a půdní vestavbou, podkrovím. Nebo se šikmina izoluje ze střechy. To je typické u šikmin se sklonem do 15° zejména u velkých průmyslových hal, kdy podhled kopíruje sklon střechy až do hřebene. V některých případech se šikminy izolují i ze spodu. Zejména u sádrokartonových podhledů. Nová norma EN 14064-2 hovoří o takovéto konstrukci jako o rámové konstrukci.
Foukaná izolace

Foukaná dutinová izolace

Foukaná izolace jako efektivní zateplení s roční úsporou až 40% výdajů za topení.

Foukaná izolace
Foukaná izolace

Zateplení plochá střecha

Zateplení domu s plochou střechou pomocí Machstav granulate IS - prvotřídní zateplovací technika metodou foukaná izolace.

Foukaná izolace
Proč si vybrat nás?

Proč jsou naše služby žádané

  • PŘÍJEZD TECHNIKŮ(ZDARMA)
  • PROMĚŘENÍ ÚNIKŮ TEPLA(ZDARMA)
  • VÝMĚRA OBJEKTU(ZDARMA)
  • VYTVOŘENÍ ROZPOČTU(ZDARMA)
  • NÁVRH ŘEŠENÍ(ZDARMA)
  • CELKOVÁ KALKULACE(ZDARMA)
Domluvit schůzku
Novinky a aktuality
Proč foukaná izolace17.03.2017

Foukaná izolace Foukaná izolace je revoluční metodou v oblasti zateplování domů. Charakteristická je svým způsobem realizace i mnoha výhodami oproti běžným typům izolování. Toto..

Číst dále
Výhody zateplování17.03.2017

Způsob realizace izolace Za pomoci technologie foukané minerální izolace z čedičových vláken, disponuje velkým množstvím výhod a skvělých vlastností.  tkví..

Číst dále
Foukaná izolace pro zateplení střešní konstrukce23.01.2017

Jedny z nejvhodnějších střešních konstrukcí pro zateplení pomocí technologie foukaná izolace jsou vazníkové střešní konstrukce...

Číst dále
Přečtěte si, co o nás říkají naši zákazníci23.08.2016

Spokojenost našich zákazníků je vždy na prvním místě. Podívejte se na průběh našich realizací a především i na to, jak nás hodnotí naši zákazníci v sekci hodnocení společnosti..

Číst dále
Zobrazit všechny aktuality
Zadat poptávku Foukaná izolace - last minute výprodej
Tvorba webových stránek