Foukaná izolace Potřebujete poradit - foukaná izolace Machstav

S foukanou izolací ušetříte tisíce

Díky technice foukané izolace Vám nabízíme nejrychlejší způsob, jak zamezit tepelným ztrátám a každoročně ušetřit mnoho tisíc na výdajích za energie. Cena takovéhoto zateplení, není jediná jeho výhoda. Díky této technice zateplování se Vaše výdaje za energie sníží až o polovinu.

Je to inovační systém úspory ve Vašem rodinném rozpočtu, díky kterému se ve Vašem rodinném či panelovém domě, zaplní všechny prázdné dutiny a je tedy nemožné, aby někde vznikaly mezery, kterými by teplo unikalo.

Jak samotná izolace probíhá

Montáž izolace foukáním, trvá opravdu jen pár hodin a za těchto pár okamžiků již můžete mít ve svém bydlení kvalitní izolaci. Pokud toto slovní spojení slyšíte poprvé, opravdu se není čeho obávat. Jedná se o klasickou stavební izolaci, kterou do Vaší stavby aplikujeme pomocí stroje foukáním.

Foukaná izolace se hodí pro jednoduché i složité konstrukce

Tento způsob zateplení se hodí opravdu pro Vás pro všechny, ať už svůj dům rekonstruujete, či přemýšlíte o stavbě nového. Je to důmyslný systém, po jehož aplikaci nevzniká žádný nepořádek, jedná se o bezodpadovou techniku. Nevznikají žádné odřezky, ani žádný jiný zbytečný odpad.

Foukání probíhá z vozu přímo před Vaši objektem rovnou na místo určení. Co bychom rádi zdůraznili jako velkou přednost je to, že před samotnou aplikací není zapotřebí rozebírat Vaši současnou střešní konstrukci. Je tedy zřejmé, že při samotném zateplování nebudeme ani v nejmenším narušovat poklidný chod Vaší domácnosti.

Není nic jednoduššího než foukaná izolace

Jak složité je například zaizolovat Vaši velkou střechu klasickými pláty polystyrenu. Stávající střešní krytinu musíte odstranit, vše si pečlivě zaměřit, nachystat si a nařezat si velké pláty polystyrenu a po nalepení doufat, že Vám nikde nezůstaly velké mezery, kterými by Vám drahé teplo opět unikalo. Vy sami si můžete zvolit aplikovaný materiál, který Vám certifikovaný pracovník aplikuje v požadované výšce do prostoru, který chcete zaizolovat. Vámi zvolený materiál, převážně na bázi celulózy přilne těsně ke stavební konstrukci a tím zabrání i sebemenším mezerám a vzniku tepelných mostů.

Výborné izolační vlastnosti foukaných materiálů

Foukané materiály mají výborné izolační vlastnosti, ale také, což je velmi podstatné, nepropouští hluk a nezapomeňme zdůraznit, že odpuzují škůdce a hlodavce.

Tento způsob izolace je nejmodernějším trendem v této oblasti. Pojďte s dobou a nechte si zateplit Váš domov tímto inovativním způsobem. Díky tomuto převratnému způsobu izolace ušetříte spoustu peněz, které může investovat třeba do krásné dovolené s Vaší rodinou.

Foukaná izolace

Foukaná dutinová izolace

Foukaná izolace jako efektivní zateplení s roční úsporou až 40% výdajů za topení.

Foukaná izolace
Foukaná izolace

Zateplení plochá střecha

Zateplení domu s plochou střechou pomocí Machstav granulate IS - prvotřídní zateplovací technika metodou foukaná izolace.

Foukaná izolace
Proč si vybrat nás?

Proč jsou naše služby žádané

  • PŘÍJEZD TECHNIKŮ(ZDARMA)
  • PROMĚŘENÍ ÚNIKŮ TEPLA(ZDARMA)
  • VÝMĚRA OBJEKTU(ZDARMA)
  • VYTVOŘENÍ ROZPOČTU(ZDARMA)
  • NÁVRH ŘEŠENÍ(ZDARMA)
  • CELKOVÁ KALKULACE(ZDARMA)
Domluvit schůzku
Novinky a aktuality
Proč foukaná izolace17.03.2017

Foukaná izolace Foukaná izolace je revoluční metodou v oblasti zateplování domů. Charakteristická je svým způsobem realizace i mnoha výhodami oproti běžným typům izolování. Toto..

Číst dále
Výhody zateplování17.03.2017

Způsob realizace izolace Za pomoci technologie foukané minerální izolace z čedičových vláken, disponuje velkým množstvím výhod a skvělých vlastností.  tkví..

Číst dále
Foukaná izolace pro zateplení střešní konstrukce23.01.2017

Jedny z nejvhodnějších střešních konstrukcí pro zateplení pomocí technologie foukaná izolace jsou vazníkové střešní konstrukce...

Číst dále
Přečtěte si, co o nás říkají naši zákazníci23.08.2016

Spokojenost našich zákazníků je vždy na prvním místě. Podívejte se na průběh našich realizací a především i na to, jak nás hodnotí naši zákazníci v sekci hodnocení společnosti..

Číst dále
Zobrazit všechny aktuality
Zadat poptávku Foukaná izolace - last minute výprodej
Tvorba webových stránek