Foukaná izolace Potřebujete poradit - foukaná izolace Machstav

Rodinné domy s trámovými stropy - 11.týden 2012

V 11.týdnu jsme provedli zateplení stropů v 11 zakázkách o celkovém objemu izolace přes 200m3. Převažovali rodinné domy s trámovými stropy a zateplili jsme jednu Mateřskou školu. V jednom případě než, jsme mohli provést zateplení stropu rodinného domu, jsme museli nejdříve odstranit stávající tepelnou izolaci, která bohužel nebyla příliš kvalitně položená a nesplňovala požadavky na kvalitně zateplený strop. Jednalo se o přípravnou práci, která není ničím výjimečná. Někdy je prostě efektivnější starou nebo nevhodnou izolaci prostě odstranit a mít volný prostor pro aplikaci foukané izolace, která v tom dané konstrukci bude vhodnější a bude kvalitněji vyplňovat izolovaný prostor a tím pádem i mnohem lépe plnit svou funkci – izolaci stropu. Zateplení stropu Mateřské školy proběhlo naprosto hladce a bez potíží. Bližší informace se o jeho průběhu se dozvíte na stránkách s referencemi - www.mach-stav.cz.

Foukaná izolace

Foukaná dutinová izolace

Foukaná izolace jako efektivní zateplení s roční úsporou až 40% výdajů za topení.

Foukaná izolace
Foukaná izolace

Zateplení plochá střecha

Zateplení domu s plochou střechou pomocí Machstav granulate IS - prvotřídní zateplovací technika metodou foukaná izolace.

Foukaná izolace
Proč si vybrat nás?

Proč jsou naše služby žádané

  • PŘÍJEZD TECHNIKŮ(ZDARMA)
  • PROMĚŘENÍ ÚNIKŮ TEPLA(ZDARMA)
  • VÝMĚRA OBJEKTU(ZDARMA)
  • VYTVOŘENÍ ROZPOČTU(ZDARMA)
  • NÁVRH ŘEŠENÍ(ZDARMA)
  • CELKOVÁ KALKULACE(ZDARMA)
Domluvit schůzku
Novinky a aktuality
Proč foukaná izolace17.03.2017

Foukaná izolace Foukaná izolace je revoluční metodou v oblasti zateplování domů. Charakteristická je svým způsobem realizace i mnoha výhodami oproti běžným typům izolování. Toto..

Číst dále
Výhody zateplování17.03.2017

Způsob realizace izolace Za pomoci technologie foukané minerální izolace z čedičových vláken, disponuje velkým množstvím výhod a skvělých vlastností.  tkví..

Číst dále
Foukaná izolace pro zateplení střešní konstrukce23.01.2017

Jedny z nejvhodnějších střešních konstrukcí pro zateplení pomocí technologie foukaná izolace jsou vazníkové střešní konstrukce...

Číst dále
Přečtěte si, co o nás říkají naši zákazníci23.08.2016

Spokojenost našich zákazníků je vždy na prvním místě. Podívejte se na průběh našich realizací a především i na to, jak nás hodnotí naši zákazníci v sekci hodnocení společnosti..

Číst dále
Zobrazit všechny aktuality
Zadat poptávku Foukaná izolace - last minute výprodej
Tvorba webových stránek