Foukaná izolace Potřebujete poradit - foukaná izolace Machstav

Realizace

Rozhodli jste se pro zateplení Vašeho rodinného domu nebo komerční budovy? Jsou účty za energie Vaše noční můra? Straší Vás každé další vyúčtování za energie? Pak jste stránky naší firmy navštívili zcela správně. Po zateplení Vašeho domu se Vaše účty za energie výrazně sníží.

Hotel Imperiál v Karlových Varech Hotel Imperiál v Karlových Varech

Hotel Imperiál v Karlových Varech Hotel imperiál s vysokým standartem ubytovacích prostorů, které uspokojí i tu nejnáročnější klientelu.

Zobrazit detaily

Rodinný dům v Písku Rodinný dům v Písku

Rodinný dům v Písku

Zobrazit detaily

Co Vám nabízíme?

 • Dlouhodobou zkušenost v zateplování budov
 • Každý náš klient od nás obdrží individuální řešení pro zateplení jeho domu či jiného objektu
 • Odborné konzultace Vám poskytujeme zcela zdarma
 • Soustředíme se na zateplování budov v rámci celé ČR
 • Profesionální přístup je u nás naprostou samozřejmostí
 • Pracujeme pouze s kvalitními materiály
 • Poskytujeme záruku na provedenou práci
 • Mnoho spokojených zákazníků
Výběr vhodné firmy není snadný

Firmu vybírejte rozhodně s rozmyslem

V oboru zateplovací techniky podniká v dnešní době velmi mnoho firem, mějte se však na pozoru, protože ne všechny tyto firmy pracují kvalitně a přesně tak jak mají. Je zcela běžné, že některé firmy nahrazují drahý materiál za levný a tak oklamávají své zákazníky. Pokud budete mít otázky, vždy se ptejte a nenechejte se odbýt.

Ukázky našich prací

Připravili jsme pro Vás ukázky naší práce, které si můžete prohlédnout zde. Pracujeme na různých objektech, jako jsou například byty, rodinné domy nebo třeba komerční objekty a jiné.

My jsme o krok napřed
 • Kvalitní zateplení
 • Úžasná úspora energii
 • Zateplení domu konzultujte s našimi techniky

Specializujeme se na zateplování střech pomocí foukané izolace. Aplikace foukané izolace je velmi rychlá a také jednoduchá bez složitých zásahů do konstrukce. Dalo by se říct, že foukaná izolace je zateplení střechy s minimálními náklady. Foukaná izolace oproti klasickým deskám přinášíí svým uživatelům mnoho výhod například po aplikaci nevznikají tepelné mosty, které snižují funkčnost izolace. Foukaná izolace nijak nezatěžuje stropní konstrukci. Velkou výhodou vidím také v tom, že po použití foukané izolace nezbývá žádný odpad. Foukaná izolace také velmi dobře chrání proti hluku. Foukanou izolaci jistě pro její skvělé vlastnosti ocení každý uživatel.

Samotné zateplení střechy ale nestačí. Svůj účel zateplení střechy sice splní, ale pokud byste chtěli ušetřit za energie ještě více, je velmi dobré nechat si zateplit také strop. Zateplení stropu trvá velmi krátkou dobu dle velikosti několik hodin. Poměrně mnoho lidí si myslí, že pokud si nechá zateplit celý dům, zateplení stropu není důležité. Díky této mylné představě ale pak dochází k takzvanému „komínovému efektu“ a teplo uniká přes strop ven. Investice do stropního zateplení se Vám nejrychleji vrátí, proto neopomíjejte tento fakt a ušetřete na energiích ještě více.

Pokud se rozhodnete zateplit Váš dům, rozhodně byste neměli zapomínat na zateplení půdy díky využití DPS máte možnost zateplit si půdní prostor s tím, že vlastnosti půdy zůstanou zachovány například pro uskladnění nepotřebných věcí či pro věšení prádla. Zateplení půdy je také velmi dobré, pokud jsme rozhodnuti z půdy udělat obytnou místnost. Podlahový rošt je pro zateplení půdního prostoru velmi vhodnou součástí, protože se velmi dobře hodí do členitých místností a vyniká svou jednoduchou montáží.

Sendvičové panely

Sendvičové panely jsou velmi dobrou volbou zateplení dřevěných chatek či zděných objektů. Používají se také ve stavebnictví. Mohou být dokonce využity i při montáži chladicích a mrazicích boxů. Vynikají také velmi dlouhou životností a jednoduchým způsobem montáže.

Tepelná izolace

Tepelná izolace přináší velmi mnoho skvělých výhod. V době kdy jdou ceny energii stále vzhůru, je velmi dobré s nimi šetřit. Investice do zateplení objektu se vždy vyplatí, protože se zcela jistě na úspoře energii časem vrátí. Tepelná izolace je skvělá investice na několik dalších let.

Foukaná izolace

Foukaná dutinová izolace

Foukaná izolace jako efektivní zateplení s roční úsporou až 40% výdajů za topení.

Foukaná izolace
Foukaná izolace

Zateplení plochá střecha

Zateplení domu s plochou střechou pomocí Machstav granulate IS - prvotřídní zateplovací technika metodou foukaná izolace.

Foukaná izolace
Proč si vybrat nás?

Proč jsou naše služby žádané

 • PŘÍJEZD TECHNIKŮ(ZDARMA)
 • PROMĚŘENÍ ÚNIKŮ TEPLA(ZDARMA)
 • VÝMĚRA OBJEKTU(ZDARMA)
 • VYTVOŘENÍ ROZPOČTU(ZDARMA)
 • NÁVRH ŘEŠENÍ(ZDARMA)
 • CELKOVÁ KALKULACE(ZDARMA)
Domluvit schůzku
Novinky a aktuality
Proč foukaná izolace17.03.2017

Foukaná izolace Foukaná izolace je revoluční metodou v oblasti zateplování domů. Charakteristická je svým způsobem realizace i mnoha výhodami oproti běžným typům izolování. Toto..

Číst dále
Výhody zateplování17.03.2017

Způsob realizace izolace Za pomoci technologie foukané minerální izolace z čedičových vláken, disponuje velkým množstvím výhod a skvělých vlastností.  tkví..

Číst dále
Foukaná izolace pro zateplení střešní konstrukce23.01.2017

Jedny z nejvhodnějších střešních konstrukcí pro zateplení pomocí technologie foukaná izolace jsou vazníkové střešní konstrukce...

Číst dále
Přečtěte si, co o nás říkají naši zákazníci23.08.2016

Spokojenost našich zákazníků je vždy na prvním místě. Podívejte se na průběh našich realizací a především i na to, jak nás hodnotí naši zákazníci v sekci hodnocení společnosti..

Číst dále
Zobrazit všechny aktuality
Zadat poptávku Foukaná izolace - last minute výprodej
Tvorba webových stránek