Foukaná izolace Potřebujete poradit - foukaná izolace Machstav

Foukaná izolace

Foukaná izolace je revoluční metodou v oblasti zateplování domů. Charakteristická je svým způsobem realizace i mnoha výhodami oproti běžným typům izolování. Toto zateplení se stalo vhodným řešením pro každý dům či objekt.

Snadná montáž

Foukaná minerální izolace se stala převratnou metodou zateplování díky snadné montáži i v jinak nedostupných místech. Montáž probíhá velmi jednoduše a rychle. Za jeden den je možné pokrýt až 300 m2. Závisí ovšem na síle izolačního materiálu, obvykle se jedná o 20 až 30 cm.

Další výhodou, kterou naše zákazníci oceňují na prvním místě, je úspora financí. Naši zákazníci po realizaci izolaci ušetří až 35 % ročních nákladů na vytápění. A to se opravdu vyplatí. Nejedná se ale pouze o úsporu financí do budoucna. Každého zajisté potěší i malé náklady na realizaci, které jsou srovnatelné s ostatními typy izolací na trhu.

Srovnání foukané izolace

Ve srovnání s klasickými deskami, zajistí foukaná izolace ochranu před tepelnými mosty, které vznikají při špatné montáži. Při realizace se také využívá veškerý materiál, protože díky jednoduché aplikaci foukací hadicí, nevzniká žádný odpad ani odřezky. Lehkost materiálu zaručuje minimální zatížení stropní konstrukce.

Specifický způsob zateplování

Foukaná izolace je specifickým způsobem zateplování. Každý dům je postaven z různých stavebních materiálů a má různé parametry. Liší se v rozměrech stěn, oken či stropů. Foukání se provádí pomocí speciálního stroje. Izolační materiál se zpravidla vyrábí z celulózy, polystyrénu nebo minerální vlny. My dáváme přednost minerální vlně z čedičových vláken. Foukáním materiálu na izolační prostor dochází ke zajištění stoprocentní izolace bez jakýchkoliv spár. Materiál se dostane i na jinak těžko přístupná místa.

Foukaná izolace cena

Cena foukané izolace se na českém trhu vyskytuje v cenách přímo úměrných ostatním typům izolací. Není tedy divu, že si získala tak velkou oblibu. Konkrétní cenu v Kč Vám po první schůzce přesně vykalkulujeme.

Průměrná doba foukání izolace

Zavedení izolace trvá u průměrného rodinného domu zhruba 3 hodiny. Tento způsob zateplování se používá i u rekonstrukcí, novostaveb, domů s dutým trámovým stropem, u rovných střech, výrobních hal, zemědělských a průmyslových objektů, domů s vazníkem, administrativních budov. Lze ji využít u různých typů konstrukcí, ať už se jedná o šikmé, vodorovné nebo svislé konstrukční řešení. Foukaná izolace je vhodná pro různé části domu, přičemž se dává přednost stropům. Dále se obvykle zateplují stěny, střechy, půdy, fasády a podkroví.

Minulost izolace

V minulosti nebyla izolace potřebná, protože ceny energií byly proti těm dnešním minimální a mnoho rodin také chovalo domácí zvířata a jako izolace jim fungovalo uskladněné seno v půdním prostoru.

Snížení nákladů na vytápění

V současné době bohužel dochází k neustálému zvyšování cen energií. Domácnosti vynakládají na vytápění stále více a více peněz. Pro některé domácnosti začíná být tato situace neúnosná. Proto se zájem o tepelnou izolaci stále zvyšuje a stává se standardem v moderní domácnosti, jejíž majitelé myslí jak na úspory financí, tak na ekologické aspekty.

Izolace rodinných a bytových domů

Izolace rodinných a bytových domů, průmyslových nebo zemědělských objektů je velmi důležitá nejen z pohledů úspory financí vynaložených na energie. Majitelům přináší i řadu dalších skvělých vlastností, které uvádí následující výčet:
–    eliminace tepelných ztrát
–    zabránění vzniku zdraví škodlivých plísní
–    zvýšení hodnoty domu
–    úspory až 40 procent nákladů na vytápění
–    udržení stálé teploty v období letních veder
–    schopnost odhlučnění prostoru
–    odolnost vůči vlhkosti   

Budoucnost foukaných izolací

Vyhlídky jsou takové, že ceny energii rozhodně nebudou klesat, ale naopak budou dále zdražovat. Zateplení se proto stává nutností jak u starších objektů, tak u novostaveb. Jako novostavby se označují nízkoenergetické a pasivní domy. Jde o domy, kde je sice dbáno na izolaci, ale tato izolace nebývá však vždy kvalitní a účinná. Naše společnost se soustředí i na tyto typy objektů a jejich snižování energetické náročnosti.   

Foukaná izolace

Foukaná dutinová izolace

Foukaná izolace jako efektivní zateplení s roční úsporou až 40% výdajů za topení.

Foukaná izolace
Foukaná izolace

Zateplení plochá střecha

Zateplení domu s plochou střechou pomocí Machstav granulate IS - prvotřídní zateplovací technika metodou foukaná izolace.

Foukaná izolace
Proč si vybrat nás?

Proč jsou naše služby žádané

  • PŘÍJEZD TECHNIKŮ(ZDARMA)
  • PROMĚŘENÍ ÚNIKŮ TEPLA(ZDARMA)
  • VÝMĚRA OBJEKTU(ZDARMA)
  • VYTVOŘENÍ ROZPOČTU(ZDARMA)
  • NÁVRH ŘEŠENÍ(ZDARMA)
  • CELKOVÁ KALKULACE(ZDARMA)
Domluvit schůzku
Novinky a aktuality
Proč foukaná izolace17.03.2017

Foukaná izolace Foukaná izolace je revoluční metodou v oblasti zateplování domů. Charakteristická je svým způsobem realizace i mnoha výhodami oproti běžným typům izolování. Toto..

Číst dále
Výhody zateplování17.03.2017

Způsob realizace izolace Za pomoci technologie foukané minerální izolace z čedičových vláken, disponuje velkým množstvím výhod a skvělých vlastností.  tkví..

Číst dále
Foukaná izolace pro zateplení střešní konstrukce23.01.2017

Jedny z nejvhodnějších střešních konstrukcí pro zateplení pomocí technologie foukaná izolace jsou vazníkové střešní konstrukce...

Číst dále
Přečtěte si, co o nás říkají naši zákazníci23.08.2016

Spokojenost našich zákazníků je vždy na prvním místě. Podívejte se na průběh našich realizací a především i na to, jak nás hodnotí naši zákazníci v sekci hodnocení společnosti..

Číst dále
Zobrazit všechny aktuality
Zadat poptávku Foukaná izolace - last minute výprodej
Tvorba webových stránek