Foukaná izolace Potřebujete poradit - foukaná izolace Machstav

S každou zimou přicházejí problémy s teplem, vyhněte se jim jednou provždy

Foukaná minerální izolace nabízí nejlepší řešení pro Váš dům. Oproti ostatním možnostem zateplení Vašeho domu, má hned několik výhod. Mezi ty největší patří návratnost investice ve velmi krátké době a snadné použití v každém prostoru.

A proč foukaná?

Jednoduše se na místo určení nafouká pomocí foukacího stroje. To zaručuje, že se izolace dostane opravdu do všech míst, kam potřebujete. I do těch těžko dostupných. Rozdíly mezi typy izolace jsou v jejím složení a nanášením na místo, odkud nám nejvíce uniká teplo. Ať už se jedná o zateplení střechy, stěny nebo celého domu, vždy je důležité se správně rozhodnout, jaký typ izolace zvolit. A právě pro foukané izolace je nejvhodnější ta s příměsí minerální vaty. O co se jedná? Jde o rozmělněnou směs, která v sobě obsahuje tzv. minerální vatu, která zaručuje dlouhou životnost izolace, chrání ji proti škůdcům a tím, že nenavlhne, nepodléhá hnilobě. Její nanášení je velice snadné a schopnosti, kterými disponuje, je ve svém oboru nepostradatelnou součástí každého zateplení. Má výborné tepelné vlastnosti a díky rozmělněnému stavu při nanášení, zaplní všechny dutiny praskliny. Nemění svůj tvar a samozřejmostí je její nehořlavost.

Foukaná izolace

Foukaná dutinová izolace

Foukaná izolace jako efektivní zateplení s roční úsporou až 40% výdajů za topení.

Foukaná izolace
Foukaná izolace

Zateplení plochá střecha

Zateplení domu s plochou střechou pomocí Machstav granulate IS - prvotřídní zateplovací technika metodou foukaná izolace.

Foukaná izolace
Proč si vybrat nás?

Proč jsou naše služby žádané

  • PŘÍJEZD TECHNIKŮ(ZDARMA)
  • PROMĚŘENÍ ÚNIKŮ TEPLA(ZDARMA)
  • VÝMĚRA OBJEKTU(ZDARMA)
  • VYTVOŘENÍ ROZPOČTU(ZDARMA)
  • NÁVRH ŘEŠENÍ(ZDARMA)
  • CELKOVÁ KALKULACE(ZDARMA)
Domluvit schůzku
Novinky a aktuality
Proč foukaná izolace17.03.2017

Foukaná izolace Foukaná izolace je revoluční metodou v oblasti zateplování domů. Charakteristická je svým způsobem realizace i mnoha výhodami oproti běžným typům izolování. Toto..

Číst dále
Výhody zateplování17.03.2017

Způsob realizace izolace Za pomoci technologie foukané minerální izolace z čedičových vláken, disponuje velkým množstvím výhod a skvělých vlastností.  tkví..

Číst dále
Foukaná izolace pro zateplení střešní konstrukce23.01.2017

Jedny z nejvhodnějších střešních konstrukcí pro zateplení pomocí technologie foukaná izolace jsou vazníkové střešní konstrukce...

Číst dále
Přečtěte si, co o nás říkají naši zákazníci23.08.2016

Spokojenost našich zákazníků je vždy na prvním místě. Podívejte se na průběh našich realizací a především i na to, jak nás hodnotí naši zákazníci v sekci hodnocení společnosti..

Číst dále
Zobrazit všechny aktuality
Zadat poptávku Foukaná izolace - last minute výprodej
Tvorba webových stránek