Foukaná izolace Potřebujete poradit - foukaná izolace Machstav

Pokoření hranice - 6.týden 2012

V 6. týdnu jsme pokořili hranici 300 dodaných m3 izolace na 8 realizacích. Začali jsme ve Strunkovicích nad Blanicí, kde jsme v I. etapě zateplili strop administrativní budovy. Po té jsme se přesunuly do Volar, kde proběhla aplikace foukané minerální vlny na strop posilovny a na závěr týdne jsme ještě zvládli zateplit strop ZŠ Věž, viz…reference foukanou izolací s označením ECO. Součástí dodávky izolace bylo i otevření a zpětné uzavření dutin trámového stropu s půdovkami a zásypem v celkovém rozsahu 19m2. Přejezdy na jednotlivé zakázky byly vyplněny zateplovacími pracemi na rodinných domech. Při realizacích na rodinných domech jsme zvládli osadit 3 střechy vstupy – vikýři, v jednom případě namontovat DPS systém v rozsahu 125m2 souvislé plochy podlahy a v jednom případě u rodinného domu 27 bm DPS v podobě revizních lávek.

Foukaná izolace

Foukaná dutinová izolace

Foukaná izolace jako efektivní zateplení s roční úsporou až 40% výdajů za topení.

Foukaná izolace
Foukaná izolace

Zateplení plochá střecha

Zateplení domu s plochou střechou pomocí Machstav granulate IS - prvotřídní zateplovací technika metodou foukaná izolace.

Foukaná izolace
Proč si vybrat nás?

Proč jsou naše služby žádané

  • PŘÍJEZD TECHNIKŮ(ZDARMA)
  • PROMĚŘENÍ ÚNIKŮ TEPLA(ZDARMA)
  • VÝMĚRA OBJEKTU(ZDARMA)
  • VYTVOŘENÍ ROZPOČTU(ZDARMA)
  • NÁVRH ŘEŠENÍ(ZDARMA)
  • CELKOVÁ KALKULACE(ZDARMA)
Domluvit schůzku
Novinky a aktuality
Proč foukaná izolace17.03.2017

Foukaná izolace Foukaná izolace je revoluční metodou v oblasti zateplování domů. Charakteristická je svým způsobem realizace i mnoha výhodami oproti běžným typům izolování. Toto..

Číst dále
Výhody zateplování17.03.2017

Způsob realizace izolace Za pomoci technologie foukané minerální izolace z čedičových vláken, disponuje velkým množstvím výhod a skvělých vlastností.  tkví..

Číst dále
Foukaná izolace pro zateplení střešní konstrukce23.01.2017

Jedny z nejvhodnějších střešních konstrukcí pro zateplení pomocí technologie foukaná izolace jsou vazníkové střešní konstrukce...

Číst dále
Přečtěte si, co o nás říkají naši zákazníci23.08.2016

Spokojenost našich zákazníků je vždy na prvním místě. Podívejte se na průběh našich realizací a především i na to, jak nás hodnotí naši zákazníci v sekci hodnocení společnosti..

Číst dále
Zobrazit všechny aktuality
Zadat poptávku Foukaná izolace - last minute výprodej
Tvorba webových stránek