Pokoření hranice - 6.týden 2012

V 6. týdnu jsme pokořili hranici 300 dodaných m3 izolace na 8 realizacích. Začali jsme ve Strunkovicích nad Blanicí, kde jsme v I. etapě zateplili strop administrativní budovy. Po té jsme se přesunuly do Volar, kde proběhla aplikace foukané minerální vlny na strop posilovny a na závěr týdne jsme ještě zvládli zateplit strop ZŠ Věž, viz…reference foukanou izolací s označením ECO. Součástí dodávky izolace bylo i otevření a zpětné uzavření dutin trámového stropu s půdovkami a zásypem v celkovém rozsahu 19m2. Přejezdy na jednotlivé zakázky byly vyplněny zateplovacími pracemi na rodinných domech. Při realizacích na rodinných domech jsme zvládli osadit 3 střechy vstupy – vikýři, v jednom případě namontovat DPS systém v rozsahu 125m2 souvislé plochy podlahy a v jednom případě u rodinného domu 27 bm DPS v podobě revizních lávek.

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY VE FOUKANÉ IZOLACI

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace