Foukaná izolace Potřebujete poradit - foukaná izolace Machstav

Podlahový rošt

K čemu slouží distanční podlahový rošt DPS

 • Zateplení půdy bez zásahu do užitných vlastností půdy
 • Zateplení půdy s omezením vzniku tepelných mostů

Rozhodli jste se zateplit půdní prostor, ale chcete poté zachovat původní vlastnosti půdy, aby bylo možno půdu využívat tak jako předtím například pro sušení prádla? Pak je pro Vás vhodný pomocník distanční podlahový rošt, který pomůže zachovat původní vlastnosti půdy. Distanční podlahový rošt zachovává po zateplení původní vrstvu, takže je možné půdní prostory využívat přesně tak jako předtím. Rozhodli jste se přistavovat? Vlastnosti distančního podlahového roštu Vám vhodně pomohou i v tomto případě. Rošt je vhodný pro půdní vestavbu.

Montáž distančního podlahového roštu je velmi jednoduchá, rychlá a také variabilní to znamená, že se rošt dá umístit na stávající podlahu, podle přestav budoucího majitele. Výhody tohoto podlahového systému jsou naprosto jasné. Tento typ podlahového systému má naprosto lehkou a jedinečnou konstrukci a tak je možné po celé ploše vytvořit jednu souvislou vrstvu izolace bez tepelných mostů. S distančním podlahovým roštem od nás výrazně ušetříte, protože tím, že nevznikají tepelné mosty, zateplení podlahy funguje přesně tak, jak má bez zbytečných úniků tepla, proto se distanční podlahový rošt od nás těší velké oblibě. Naši technici zhotoví na míru plán, každé půdní podlaze a vypočítají Vám předběžnou kalkulaci, abyste věděli s jakou investici předběžně počítat. Jste již vlastníky podlahového systému, ale potřeboval by renovaci? Poraďte se s námi. Náš technik Váš podlahový systém prohlédne a poté rozhodne, zda je oprava vhodná. Distanční podlahový rošt z naší nabídky má mnoho výhod před konkurenčními podlahovými systémy. Konkurenční podlahové systémy jsou většinou vyrobeny lamelovým způsobem, který není natolik variabilní v mnohdy složitém půdním prostoru.

Kde použít DPS?

 • efektivní využití DPS
 • Velká úspora energii

Oblast použití podlahového roštu je velmi rozšířena a není ničím podmíněna stejně tak jako u foukané izolace lze rošt použít v provozech s velkými nároky na hygienu, jako jsou například mateřské školky nebo potravinářské provozy. Své místo nalezne nejen v interiéru, ale jistě také v exteriéru. Foukaná izolace je součást pro zateplení střechy. Chcete li na investicích vydaných za energie ušetřit co nejvíce, pak je velmi dobré zateplit jak střechu tak určitě také podlahu. Strop by v tomto ohledu také neměl zůstat ladem, abychom si ve svém domě nevytvořili „komínový efekt“. Využijeme - li vlastností foukané izolace k zateplení střechy v kombinaci se zateplením podlahy, tato možnost jistou úsporu za energie přinese, ale maximální úspory za energie dosáhneme až v případě zateplení stropu. Investice do zateplení stropu má nejrychlejší návratnost. Strop je možné zateplit dle velikosti za 3 až 4 hodiny. Ať už foukaná izolace, DPS nebo zateplení fasády domu, každý zateplovací prvek má svůj účel nejvyšší úspory za energie v domě však dosáhneme až kombinací všech výše jmenovaných prvků. Zateplení domu přináší uživatelům mnoho skvělých výhod. V letních měsících není v domě přehnané teplo a v zimě se naopak teplo v domě drží.

Podlahový rošt nabízí svým uživatelům mnoho výhod

 • DPS je vhodný do členitých prostorů
 • Snadné rozložení elektroinstalace
 • Různé výšky skladby, variabilní rozložení

Chcete instalovat podlahu, ale váháte, zda instalace bude možná, protože se na Vaší půdě nachází členité prostory jako komíny a trámy? Nevadí! V tomto případě stačí pouze posunout nosné hranoly nebo zkrátit či vynechat roznášecí lať. Skvělé také je, že není nutné přesné měření nebo vyřezávání zámků lamel.

Velkou výhodou podlahového roštu je také možnost velmi jednoduchého rozložení elektroinstalace samozřejmě také bez možnosti dodatečného vyřezávání zámků lamel. Pokud by byla nutnost vyřezání zámků lamel, je to časově velmi náročná práce. Díky této výhodě ušetříte při pokládce mnoho času.

Nosné prvky roštu je možné variabilně skládat například do čtverců či obdélníků, takže pokládka roštu není nikterak omezena pouze na plochy čtvercové nebo obdélníkové. Variabilita je nesporná výhoda, protože místnosti nejsou nikdy naprosto shodné.

Rozměry mohou být o několika velikostech, přesně na míru pro každou podlahu nejčastější rozměry jsou 600mm x 600mm žádným problémem nejsou ani rozměry o velikostech menších či větších například ve tvaru čtvercovém o velikostech od 300mm x 300 mm až do 1200mm x 1200 mm a kombinace.

Instalace podlahového roštu nijak závratně neomezí provoz domácnosti, což je naprosto skvělé. Během instalace můžete pokračovat v domácích činnostech. Naši technici provedou pokládku naprosto profesionálně a také rychle. Váháte nad zateplením Vaší podlahy. Kontaktujte naše odborné techniky, kteří Vám ochotně poradí, jak je možné tuto situaci řešit.

Rozhodli jste se pro zateplení podlahy ve Vašem domku či jiném objektu? Pak přesně Vám je určena naše jedinečná nabídka. Náš technik Vás bezplatně navštíví a vytvoří Vám přesný návrh dodávky DPS po celé ČR. Posouzení naším technikem je samozřejmě nezávazné.

Návod na montáž DPS

 • Skvělá možnost ušetřit
 • Jednoduchá konstrukce montáže

Jste šikovní? Chcete ušetřit ještě více? Pokud jste odpověděli na tyto otázky ano. Pak si položte DPS svépomocí. Systém vyniká velmi jednoduchou konstrukcí montáže, takže pokud máte šikovné ruce, zvládnete si zateplit podlahu naším systémem sami. Zaměření provede náš technik a po dohodě dodáme materiál na montáž DPS přímo k Vám. Technik také určí, kde je potřeba udělat otvory pro montáž izolace. Po montáži Vám vnikne dutina, kterou je potřeba zafoukat izolací. V poslední řadě je nezbytné zaklopit otvory, které již dopředu určil náš technik.

Využití DPS na konkrétním příkladě

Rodinné domy

Rodinné domy – nejvíce se používá rozteč o velikosti 600mm x 600mm. Celý rošt je zde potřeba zafoukat minerální izolací. Otvory se zde zaklápí OSB deskami

Bytové domy

Bytové domy – zde je velmi vhodné využít t rozteč o velikosti 1200mm x 600mm

DPS je možné dodat jak s vrchním záklopem tak také bez záklopu dále také s odvětrávací mezerou nebo bez odvětrávací mezery

Dále se vzniklý rošt zafoukává minerální izolací, než vznikne souvislá izolační plocha s novou podlahou, kterou je možné dále využívat k běžným účelům

Díky DPS systému je také možné využít revizní lávky velmi snadně, jednoduše a především rychle

Hledáte možnost jak ideálně vyřešit Váš půdní prostor? Pak přesně pro Vás jsou tu naši technici.

Naši technici nezávazně a bezplatně posoudí Váš půdní prostor, pro který navrhnou ideální technické řešení bez zbytečných závazků, ale hlavně zcela zdarma a dokonce po celé ČR!

Foukaná izolace

Foukaná dutinová izolace

Foukaná izolace jako efektivní zateplení s roční úsporou až 40% výdajů za topení.

Foukaná izolace
Foukaná izolace

Zateplení plochá střecha

Zateplení domu s plochou střechou pomocí Machstav granulate IS - prvotřídní zateplovací technika metodou foukaná izolace.

Foukaná izolace
Proč si vybrat nás?

Proč jsou naše služby žádané

 • PŘÍJEZD TECHNIKŮ(ZDARMA)
 • PROMĚŘENÍ ÚNIKŮ TEPLA(ZDARMA)
 • VÝMĚRA OBJEKTU(ZDARMA)
 • VYTVOŘENÍ ROZPOČTU(ZDARMA)
 • NÁVRH ŘEŠENÍ(ZDARMA)
 • CELKOVÁ KALKULACE(ZDARMA)
Domluvit schůzku
Novinky a aktuality
Proč foukaná izolace17.03.2017

Foukaná izolace Foukaná izolace je revoluční metodou v oblasti zateplování domů. Charakteristická je svým způsobem realizace i mnoha výhodami oproti běžným typům izolování. Toto..

Číst dále
Výhody zateplování17.03.2017

Způsob realizace izolace Za pomoci technologie foukané minerální izolace z čedičových vláken, disponuje velkým množstvím výhod a skvělých vlastností.  tkví..

Číst dále
Foukaná izolace pro zateplení střešní konstrukce23.01.2017

Jedny z nejvhodnějších střešních konstrukcí pro zateplení pomocí technologie foukaná izolace jsou vazníkové střešní konstrukce...

Číst dále
Přečtěte si, co o nás říkají naši zákazníci23.08.2016

Spokojenost našich zákazníků je vždy na prvním místě. Podívejte se na průběh našich realizací a především i na to, jak nás hodnotí naši zákazníci v sekci hodnocení společnosti..

Číst dále
Zobrazit všechny aktuality
Zadat poptávku Foukaná izolace - last minute výprodej
Tvorba webových stránek