Foukaná izolace Potřebujete poradit - foukaná izolace Machstav

Podlahový rošt na úhelníkových příložkách – jedná se o alternativu podlahového systému DPS. Jak jsme uvedli výše DPS se používá na ty druhy podlah, které jsou pevné – trámový strop se záklopem, hurdiskou stropy, keramické stropy, panelové stropy a další. Systém úhelníkových příložek je vhodný pro požití na trámové stropy nebo podobné konstrukce s pravidelným nosným prvkem podhledu, který není v půdním prostoru zaklopen žádným záklopem. Na tyto odhalené trámy se nakotví úhelníkové příložky, které se díky své variabilitě dorovnají do roviny, pokud je tento požadavek ze strany zákazníka prioritou. Poté se použijí latě daných rozměrů, které se ukotví do patřičné výšky nad původní nosné prvky konstrukce stropu například trámy a to do úhelníkových příložek. Tím máme vytvořenou novou konstrukci vyzvednutou o požadovanou výšku, kam můžeme doplnit potřebnou vrstvu izolace. Celý vzniklý rošt můžeme zaklopit novou vrstvou záklopového materiálu například OSB deskami v celé ploše nebo jenom částečně v podobě revizních lávek a nebo můžeme celý nový rošt – konstrukci nechat odhalenou pro budoucí využití dle rozhodnutí.

Foukaná izolace

Foukaná dutinová izolace

Foukaná izolace jako efektivní zateplení s roční úsporou až 40% výdajů za topení.

Foukaná izolace
Foukaná izolace

Zateplení plochá střecha

Zateplení domu s plochou střechou pomocí Machstav granulate IS - prvotřídní zateplovací technika metodou foukaná izolace.

Foukaná izolace
Proč si vybrat nás?

Proč jsou naše služby žádané

  • PŘÍJEZD TECHNIKŮ(ZDARMA)
  • PROMĚŘENÍ ÚNIKŮ TEPLA(ZDARMA)
  • VÝMĚRA OBJEKTU(ZDARMA)
  • VYTVOŘENÍ ROZPOČTU(ZDARMA)
  • NÁVRH ŘEŠENÍ(ZDARMA)
  • CELKOVÁ KALKULACE(ZDARMA)
Domluvit schůzku
Novinky a aktuality
Proč foukaná izolace17.03.2017

Foukaná izolace Foukaná izolace je revoluční metodou v oblasti zateplování domů. Charakteristická je svým způsobem realizace i mnoha výhodami oproti běžným typům izolování. Toto..

Číst dále
Výhody zateplování17.03.2017

Způsob realizace izolace Za pomoci technologie foukané minerální izolace z čedičových vláken, disponuje velkým množstvím výhod a skvělých vlastností.  tkví..

Číst dále
Foukaná izolace pro zateplení střešní konstrukce23.01.2017

Jedny z nejvhodnějších střešních konstrukcí pro zateplení pomocí technologie foukaná izolace jsou vazníkové střešní konstrukce...

Číst dále
Přečtěte si, co o nás říkají naši zákazníci23.08.2016

Spokojenost našich zákazníků je vždy na prvním místě. Podívejte se na průběh našich realizací a především i na to, jak nás hodnotí naši zákazníci v sekci hodnocení společnosti..

Číst dále
Zobrazit všechny aktuality
Zadat poptávku Foukaná izolace - last minute výprodej
Tvorba webových stránek