Foukaná izolace Potřebujete poradit - foukaná izolace Machstav

Izolační materiály vlastně vznikly již v dávných dobách. Jejich existenci dal vzniknout duševní proces, při kterém si lidé uvědomili, že lze (a je žádoucí) od sebe oddělit 2 látky tak, aby nedošlo k jejich kontaktu či úniku jedné z nich (teplý a studený vzduch, voda a vzduch, pára a vzduch apod.).

Prvními izolačními materiály byly ty, které nabízela příroda kolem (zvířecí kožešiny, mech, tráva nebo třeba listí). Jak se časem vyvíjely a zlepšovaly jejich vlastnosti a povědomí o problému, který pomáhají řešit, přibývalo i možností jejich využití. Dnes jsou všude kolem nás.

Dnešní produkty a postupy jsou moderní, sofistikované a vysoce účinné. Použití nacházejí především ve stavebnictví a strojírenství. Existuje celá řada kritérií, podle kterých se izolace dělí (zvukové, tepelné, vnější, vnitřní apod.). My se blíže podíváme na tepelné izolace používané ve stavebnictví.

Foukaná izolace

Foukaná dutinová izolace

Foukaná izolace jako efektivní zateplení s roční úsporou až 40% výdajů za topení.

Foukaná izolace
Foukaná izolace

Zateplení plochá střecha

Zateplení domu s plochou střechou pomocí Machstav granulate IS - prvotřídní zateplovací technika metodou foukaná izolace.

Foukaná izolace
Proč si vybrat nás?

Proč jsou naše služby žádané

  • PŘÍJEZD TECHNIKŮ(ZDARMA)
  • PROMĚŘENÍ ÚNIKŮ TEPLA(ZDARMA)
  • VÝMĚRA OBJEKTU(ZDARMA)
  • VYTVOŘENÍ ROZPOČTU(ZDARMA)
  • NÁVRH ŘEŠENÍ(ZDARMA)
  • CELKOVÁ KALKULACE(ZDARMA)
Domluvit schůzku
Novinky a aktuality
Proč foukaná izolace17.03.2017

Foukaná izolace Foukaná izolace je revoluční metodou v oblasti zateplování domů. Charakteristická je svým způsobem realizace i mnoha výhodami oproti běžným typům izolování. Toto..

Číst dále
Výhody zateplování17.03.2017

Způsob realizace izolace Za pomoci technologie foukané minerální izolace z čedičových vláken, disponuje velkým množstvím výhod a skvělých vlastností.  tkví..

Číst dále
Foukaná izolace pro zateplení střešní konstrukce23.01.2017

Jedny z nejvhodnějších střešních konstrukcí pro zateplení pomocí technologie foukaná izolace jsou vazníkové střešní konstrukce...

Číst dále
Přečtěte si, co o nás říkají naši zákazníci23.08.2016

Spokojenost našich zákazníků je vždy na prvním místě. Podívejte se na průběh našich realizací a především i na to, jak nás hodnotí naši zákazníci v sekci hodnocení společnosti..

Číst dále
Zobrazit všechny aktuality
Zadat poptávku Foukaná izolace - last minute výprodej
Tvorba webových stránek