Foukaná izolace Potřebujete poradit - foukaná izolace Machstav

Plánování a strategie foukané izolace - 1.týden 2012

První týden v roce 2012 se všichni naši zaměstnanci a spolupracovníci zúčastnily všech nutných školení – bezpečnost práce, vazačské školení, školení řidičů. Proběhlo seznámení obchodního týmu a realizačních skupin s novými daňovými předpisy – přenesení daňové povinnosti. Nadefinovali jsme si strategické cíle na rok 2012. S tím bylo spojené rozdělení úkolů pro jednotlivé kolegy a byl nastaven časový harmonogram a systém zpětné kontroly plnění jednotlivých úkolů. Obchodní i realizační tým byl seznámen s vývojem cen jednotlivých druhů izolačních materiálů a to především ze strany výrobců – našich dodavatelů. Kolegové z realizačních skupin si v tomto týdnu doplnili potřebné nářadí a jiný materiál nutný k realizování zakázek. No a jako poslední činnost v prvním pracovním týdnu po Vánocích jsme provedli inventury na všech našich skladech. No a nepříjemnou povinností vedení naší společností bylo také zaměření se na vymáhání pohledávek, které ještě nebyly přes Vánoční svátky uhrazeny.

Foukaná izolace

Foukaná dutinová izolace

Foukaná izolace jako efektivní zateplení s roční úsporou až 40% výdajů za topení.

Foukaná izolace
Foukaná izolace

Zateplení plochá střecha

Zateplení domu s plochou střechou pomocí Machstav granulate IS - prvotřídní zateplovací technika metodou foukaná izolace.

Foukaná izolace
Proč si vybrat nás?

Proč jsou naše služby žádané

  • PŘÍJEZD TECHNIKŮ(ZDARMA)
  • PROMĚŘENÍ ÚNIKŮ TEPLA(ZDARMA)
  • VÝMĚRA OBJEKTU(ZDARMA)
  • VYTVOŘENÍ ROZPOČTU(ZDARMA)
  • NÁVRH ŘEŠENÍ(ZDARMA)
  • CELKOVÁ KALKULACE(ZDARMA)
Domluvit schůzku
Novinky a aktuality
Proč foukaná izolace17.03.2017

Foukaná izolace Foukaná izolace je revoluční metodou v oblasti zateplování domů. Charakteristická je svým způsobem realizace i mnoha výhodami oproti běžným typům izolování. Toto..

Číst dále
Výhody zateplování17.03.2017

Způsob realizace izolace Za pomoci technologie foukané minerální izolace z čedičových vláken, disponuje velkým množstvím výhod a skvělých vlastností.  tkví..

Číst dále
Foukaná izolace pro zateplení střešní konstrukce23.01.2017

Jedny z nejvhodnějších střešních konstrukcí pro zateplení pomocí technologie foukaná izolace jsou vazníkové střešní konstrukce...

Číst dále
Přečtěte si, co o nás říkají naši zákazníci23.08.2016

Spokojenost našich zákazníků je vždy na prvním místě. Podívejte se na průběh našich realizací a především i na to, jak nás hodnotí naši zákazníci v sekci hodnocení společnosti..

Číst dále
Zobrazit všechny aktuality
Zadat poptávku Foukaná izolace - last minute výprodej
Tvorba webových stránek